Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csók trükkök, tapasztalatok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csók trükkök, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Nem egy, hogy kell csókolózni kérdés.

Trükkökre vagyok kíváncsi, mint például az előző srácom imádta ha csók után a felső ajkát a számmal megböktem, a jelenlegi megőrül ha a szájpadlásához érek... Én a vákumos csókokért vagyok oda.

Van valakinek valamilyen tapasztalata?


2015. jan. 10. 14:39
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Milyen a vakumos csok?
2015. jan. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

Én a vákumosat nem kedvelem.

De szeretek kicsit ajkakba harapni, finoman végignyalni az ajkakat néha, szeretek lecsúszni nyakra és ismét vissza, ilyenek. És a kezeim nem nyugszanak sosem, végig simogatnak.

36f

2015. jan. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Szegény porszívó mit élhet át ott nálatok :(
2015. jan. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Porszívó :D Neeee
2015. jan. 10. 14:45
 5/8 anonim ***** válasza:
én is szeretem megnyalni a másik ajkát, illetve a felső ajkát,vagy az alsót felváltva nyelvezés között :) és persze még szájrapuszi kis pihenőként
2015. jan. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én szeretem, ha a párom foggal kicsit "meghúzza" az ajkamat - szóval nem harap, csak érzem a fogát. Ezt ő is szereti fordítva.
2015. jan. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Az ajakharapás olyan szexi, mindenkinek bejön
2015. jan. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én imádom ha a srác nem úgy kezdi hogy bumm bele a közepébe és úgy belémtolja a nyelvét hogy levegőt se kapok. sokkal szexibb, érzékibb ha szépen lassan csinálja. először csak az ajkaimat harapja. és pl azt is imádom ha a nyakamat és a vállamat csókolja :)
2015. szept. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!