Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » "Házi nyúlra nem lövünk",...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Házi nyúlra nem lövünk", avagy mi van akkor, ha a kollégád a párod is lesz egyben?

Figyelt kérdés

Nyilván minden eset egyedi, de inkább előny, vagy hátrány?

Van valakinek tapasztalata?

Én most hasonló cipőben járok, beleszerettem egy közvetlen kollégámba.

27N


2015. jan. 12. 19:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lett belőle kapcsolat. Szerintem nem túl jó dolog, főleg, ha szakítotok. Bár mi kijövünk így is, már túl vagyok rajta. Nincs előnye, inkább csak hátrányai vannak.
2015. jan. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kolléganőket mind meg kell dugni, egy se maradjon ki! Aztán majd szívhatják egymást vérét... :D
2015. jan. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Semmi akkor nemcsak a kollégád de a párod is lesz, és ha jól kijöttök egymással akkor tuti jó lesz. Együtt fogtok jókat "hegeszteni" munkaidőben és azon túl is. 28F
2015. jan. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalatom nincs ezen a téren, még soha nem jöttem össze kollégával.

Hozzáteszem, a jelenlegi munkahelyemen ez meg sem történhet, mert egy olyan üzemben vagyok technikus, ahol 30 férfi és 0 nő dolgozik :-).

Korábbi munkahelyemen viszont láttam ilyet, két közvetlen munkatársam lett szerelemes egymásba.

Ők elkövették azt a hibát, hogy nem akart egyik sem emiatt munkahelyet váltani, és a 24 órás összezártság módszeresen felőrölte a kapcsolatukat 2 és fél év alatt.

Én személy szerint nem tartom egészséges dolognak, ha ez megtörténik, egyikőtök mindenképp gondolkozzon el a munkahelyváltáson. Amúgy sok sikert! :-)

29F

2015. jan. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem volt belőle probléma, bár nem túl sokáig dolgoztunk együtt, de szívesen dolgoznánk együtt megint.
2015. jan. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én 22 voltam és 2 hónapja dolgoztam ott,amikor ő oda került hozzánk,akkor volt 28 éves.Nagyon hamar kialakult a közös szimpátia, de egyikőnk se akarta,pont azért,amit te is írtál,hogy házi nyúlra nem lövünk.

De nem sikerült betartani,mert egymásba szerettünk,de nagyon.

Ennek immár 6 éve.Azóta össze is házasodtunk és van egy 1 éves kislányunk.Boldogok vagyunk. :)

28/N


Szóval sok sikert!!!

2015. jan. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!