Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez mi? (részletes leírás lenn)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mi? (részletes leírás lenn)

Figyelt kérdés
Kb 2 hónapig randizgattunk egy sráccal. Minden szép és jó volt, a legutolsó találkozásnál is. Semmi jelét nem adta, hogy abba akarná hagyni. 1,5 hete nem találkoztunk. Legutóbb múlt vasárnap írt rám. Szerdáig még írtam neki, kértem, hogy találkozzunk, azt mondta oké, de azóta nem is beszéltünk (én már többet nem akarok neki írni). Nem mondta, hogy legyen vége, csak minden előzetes jel nélkül, két hónap randizgatás után felszívódott. Ilyenkor mi van? Jártatok már így?

2015. jan. 16. 16:28
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
elég nagy tetű az ilyen .. mondanom se kell hagyd a p"csába.
2015. jan. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát szerintem túl sokáig húztad a randi dolgot, és elunta. Remélte, hogy célt ér, vagy fejlődést lát, de nem így volt. Így hát simán tovább állt.
2015. jan. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
könnyebb prédát keress
2015. jan. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem csak randiztunk. Volt, hogy beültünk valahová, de volt, hogy nála voltunk (olyankor majdnem 24 órát együtt, mert jól éreztük magunkat). Pont most kezdtem volna úgy érezni, hogy úgy igazán együtt vagyunk.
2015. jan. 16. 16:34
 5/6 anonim ***** válasza:

Szexeltetek?


Mert szerintem csak arra hajtott. Gondolom nem sikerült olyan hamar ahogy gondolta volna ezért tovább állt.

2015. jan. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem adtam oda hamar magam. Az első hónap után volt szex is, minden alkalommal. Ezért sem értem.

Az utolsó találkozás sem volt rendkívüli, olyan volt mint az összes. De azóta mintha "elfelejtett volna".

2015. jan. 16. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!