Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen volt az első csók?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt az első csók? Első randi? Első kapcsolat? Milyen volt az a tipikus bizsergő érzés a gyomrodban? Mindenre kíváncsi vagyok!

Figyelt kérdés
Én még nem tudom :)

2015. jan. 25. 20:44
 1/6 gggTt ***** válasza:
Nagyon jó.Nála aludtam, pont aznap érettségiztem le.Kicsit még ittam is rá, de nem vittem túlzásba.Az ágyába ölelkeztünk és közbe smároltunk fél éjszakán keresztül.Na igen így visszaemlékezve rá is kell jöjjek mekkora barom vagyok, hogy azóta is alig tudok mást találni...
2015. jan. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én 30 évesen estem át ezeken. Annyira már nem volt meg a bizsergő érzés. Nagyon jó volt, de nem volt akkora extázis, mint amilyennek ezt régen elképzeltem. Talán pont azért, mert ilyen sokáig vártam ezzel. Kár volt, előbb kellett volna kezdenem, de hülye voltam.
2015. jan. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%

^^^^

Egy varázslóval van dolgunk.

2015. jan. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Abrakadabra.
2015. jan. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem volt bizsergő érzés sőt, nem is volt annyira jó az első csók. De aztán egyre jobb lett. Mondjuk én imádok csókolózni.32\f
2015. jan. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat :D

Irjatok meg nyugodtan

2015. jan. 27. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!