Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Illik haza kísérni egy lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illik haza kísérni egy lányt randi után?

Figyelt kérdés
2015. jan. 30. 14:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hol lakik. Ha a Marson, nem muszáj.
2015. jan. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Természetesen, igen. Viszont, ha 300km-re lakik vigyél valami kaját is magaddal :D
2015. jan. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. jan. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi? Nem. Nem kell.
2015. jan. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze, ha az apjának nincs puskája.
2015. jan. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szerintem ezt a lányra kell bízni, úgyhogy inkább csak megkérdezni illik.
2015. jan. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1. Igen, mert jó érzés tudni, hogy biztonságban hazaért. (Ha egy városban laktok.)


2. Igen, mert a szex az utcán nem történhet meg, csak valamelyik félnél.


3. Igen, mert itt ez a sztori:

Kb. 1 hónapja randiztam először egy 20 éves lánnyal, január elején. Az első randi jól ment és csókolóztunk. A második randi legvégén pedig hazakísértem és felkéreckedtem hozzá WC-re. Fent aztán egymásnak estünk és szexeltünk a 2. randinkon, ami egyben a 3. találkozás is volt az életünkben!


Szóval igen, például ha szexelni akarsz a lánnyal, akkor vagy kísérd haza te, vagy valahogy saját magadhoz juttasd fel.


21/F

2015. jan. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!