Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Heterok, melegek akik szoktak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heterok, melegek akik szoktak t. keresőt használni mit rontok el?

Figyelt kérdés

Nem értem mit rontok el?


Teszem azt tetszik egy profil:


-Szia!Szimpatikus arcnak tűnsz a képeid alapján szívesen ismerkednék,beszélgetnék veled.

-Köszönöm te is szimpatikus vagy örömmel ismerkedem veled<----(tehát egyértelműen bejövök neki mert áltba válsz sincs hanem)

Ezután feldobok egy meglehetősen klisés kérdés halmazt ami szinte elkerülhetetlen mert valahol el kell kezdeni a beszélgetést.Olyanokat hozok fel ,h mivel foglalkozik ha nem vagyok túl tapintatlan akár szabad idejében vagy munka illetve mi céllal keresgél kit és mire?

Ezekre általában kapok egy egy soros választ és esetenként egy (És te?)

De én már alapból azt nem szeretem ha nekem kell harapó fogóval kihúznom a szót a másikból.

Mind egy megszoktam próbálni viszont miután lecsengtek a klisés kérdések utána egyszerűen semmibe vész a dolog.Amit nem értek mert sokszor semmibe fullad olyan emberrel is aki váltig állítja ,h nagyon helyes,szép fiatal ember vagyok és fúúúhh ,de gyönyörű stb...

Talán a kisugárzásommal van a baj bár az virtuálisan elég nehezen mehet át..

Akkor egyszerűen nem értem miért megy át érdektelenségbe a dolog holott nagyon bejövök egy adott embernek ,de én megunom faggatni egy idő után és azt várom ,h kérdezzen végre valamit ő is na ilyenkor jön az ,h hello vége eltűnik

Nem értem mert párszor ismerkedtem már és sokkal jobban ment az egész.

Most meg 5 ből 5 ember eltűnik holott legalább 3 omnak nagyon durván bejöttem kép alapján.

Mással is megtörténik ez ?


Mit rontok el szerintetek?


Mi lehet a baj?


Helyes írásra is figyelek amikor t.keresőn írok valakire mielőtt még valaki ezzel jön-.-'


amúgy meleg vagyok ,de szerintem hetero t.kereső és meleg között nem lehet akkora nagy eltérés.



2015. jan. 31. 01:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Fogadd el, hogy neked nem így kell ismerkedned. Minden egyes kudarc egy fel nem fogott üzenet
2015. jan. 31. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

"Fogadd el, hogy neked nem így kell ismerkedned"


De nem értem akkor nekem még milyen lehetőségeim vannak ?


Mert itt már bizony iszonyatosan nagy a kontraszt meleg és hetero között mert az utcán vagy baráti körben nem ismerkedhetek.


Akkor hol ?

2015. jan. 31. 01:38
 3/17 anonim ***** válasza:
Ilyen irányú bulikban? Manapság már vannak ilyenek, nem? Meg amúgy is állítólag a melegek kiszúrják egymást, szóval nem lehetetlen.
2015. jan. 31. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy ez rohadt unalmas.

Az ilyen embereknek én még az arcát is el szoktam felejteni, legyen akármilyen csini pofija.

Csempéssz bele valami személyesebbet is. Mondjuk zene. Ha az egyezik, akkor nem is olyan nehéz még pár nap mulva sem beszélgetést kezdeményezni. Küldesz neki egy zenét mondjuk, amiről beszélgettetek, azzal a szöveggel, hoy eszembe jutott erről a minapi csevejünk.

2015. jan. 31. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Dehogy lehet kiszúrni a melegeket.Engem sem tudnál kiszúrni mert maximálisan férfias vagyok.

És nálam ez alap feltétel.Femnin fiúkkal nem tudok mit kezdeni sajnos nem vonzanak.Csak a lányos nagyon feminin fiúkat lehet kiszúrni az utcán.

2015. jan. 31. 01:45
 6/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ha a fotód oké,akkor a szöveggel lesz baj,túl általános mondatokat írsz.Felejtsük el ezt a "mit dolgozol,hol dolgozol,mi a hobbid " baromságokat.Mondok egy példát.Kreatívnak,viccesnek,egyedinek kell tűnnöd a másik szemében. Pl. : "Úgy érzem,szeretnék veled lepkéket kergetni,lepkehálód van ? " Ebből egy 2éves kapcsolatom született :D Comprende? Minél nagyobb baromságot írsz,ami nem a témához kapcsolódik,annál jobb !
2015. jan. 31. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
97%

Én nagyon untam a sablonkérdéseket.. Mivel foglalkozol, kit keresel itt... Ami csírájában elölte az érdeklődést az a "hali ismerkecc?" típusú megkeresés. Egyik ilyen ismerkedésből sem lett semmi, mert ennyi volt a közös téma.. Meg persze voltak olyanok, akiknek a stílusa nyálas volt, vagy sugárzott belőle az önteltség-állatiasság elegye.. Volt aki közben törölte magát..:D

Ami bevált, az a minél kevesebb online tökölés... Volt, hogy egy srác egyből arcos fényképpel keresett meg, ami kifejezetten megtetszett.. Nem sokat beszélgettünk neten, a hétre találkát beszéltünk meg és lényegében személyesen ismertük meg egymást. Egész délután lófráltunk és csak dőlt belőlünk a szöveg, rácsodálkoztunk, hogy mennyi közös van bennünk. Érezni lehetett azt a bizonyos szikrát.. Végül ő merte kezdeményezni a csókot, amit ezek szerint mindketten akartunk - immár több, mint fél éve vagyunk együtt.

2015. jan. 31. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
71%

a flörtre kellene koncentrálnod,nem az adatgyűjtésre.

most őszintén ki a fenét érdekel a munkája meg a többi baromsága?senkit sem.

a másik,hogy ő kit keres és mire társkeresőn kérdésed.

ez is tipikus lúzer hozzáállás.

veled beszél,tehát az alap felállásod,hogy a csaj megfogta az isten lábát.

nem az hogy jaj megfelelek neki vajon?

teljesen rossz a keret beállításod.

azt kell sugározd,hogy te ge-ci boldog vagy,senkire nincsen szükséged,de vagy akkora rendes,hogy szakítasz egy kis időt rá.

nem nagyképűen,de érezhetően,tehát benne kell,hogy felébredjen a megfelelési vágy nem benned.

ha ezt eléred tied is a nő.

2015. jan. 31. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
25%

jah most nézem,hogy ratyisztáni a kérdésed.

akkor úgy fejezem be..és tied is a köcs-ög:)

2015. jan. 31. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
88%

Én nem szeretem,ha azt kérdezik mivel foglalkozom,vagy mik a céljaim és ilyenek.

Ezek az én dolgaim.

Nem fogom egy idegen orrára kötni egy első beszélgetésnél.

Szerintem ez riasztja el az ismerkedőt,mert még nincs is köztetek semmi,de máris a privát szférája iránt érdeklődsz.


Ha megfogadsz egy jó tanácsot,ne arra alapozd az ismerkedést,hogy a másiknak mik a céljai.

Légy független mindenkitől és akkor nem lesz baj.

Ne akard tudni,hogy a másik miből él.

Ha komolyabbra fordul a dolog,pl összeköltözés,ilyesmi,akkor nyilván már ezek fontos kérdések.

De én nem alapozok más életére.

Legyenek külön céljai,az enyémtől függetlenek.

Úgy sem tart egy kapcsolat sem örökké.Én nem bízom senkiben ilyen téren.Majd jön egy másik úgy is.

Komolyabb célokat ne keress egy kapcsolatban.

Ha fiatal akkor azért,mert még élni akar.

Ha idősebb akkor meg már túl "idő" ahhoz,hogy egy sz-r kapcsolatban legyen,mindig lesz valamilyen indok.


Szerintem a lényeg az,hogy lássák,hogy önálló,független vagy,és akkor senkit nem érdekel mivel foglalkozol.

Akik ezt kérdezik,annak van hozományvadász jellege.


Amúgy a heteróknál sincs már meg ez.

Ha heteró lennék sem terveznék soha hosszú távra,ugyanis tökre értelmetlen,az emberek úgy is változnak,és idővel mást akarnak.


26/F/M

2015. jan. 31. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!