Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit jelent ez, szamitsak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ez, szamitsak valamire, vagy ebböl nem lesz tovabb semmi?

Figyelt kérdés

Bocs az ekezetekert elöre is.


Elsö randi volt egy lannyal, spontan hivtam el, meglepte, de ertekelte, azt mondta eddig nem merte igy senki elhivni stb. beszariak voltak...

Jol ereztuk magunkat, legalabb 2 orat beszelgettunk.

A beszelgetes eleje fele azt mondta, most nem keres kapcsolatot, vagyis nem igy mondana, csak hogy most eppen szabad korszakat eli blalblabla.. de lehet, majd meglatjuk kitudja, kialakulhat az is blablabla.


Sokat beszelt, magarol sokat, altalanosan dolgokrol, engem csak neha kerdezett, de nem csak hallgattam, rendes beszelgetes volt.

Egyszer mondta is, hogy sokat beszel magarol, rolam meg nem tud sokat, mondtam kerdezzen, kerdezett stb.

Meg nem tudom mondani milyen volt, jol erzte magat, megis ketelyeim vannak.


A randi közepen közeledtem, odaültem közvetlen melle, atöleltem stb. de azt mondta neki gyors ez a korai közelseg stb. igy nem eröltettem. Persze igyekeztem a közelebe maradni, ugy tünt kicsit felös, megis nagyszaju es ravasz nem buta lany.


Csok nem volt, ami nekem rossz es szokatlan, mert en elsö randid szoktam, sikerül is legtöbbször, de most nem engedett közelebb.

Az is elegge nagativ volt, hogy neha keresztbe tett kezzel es labbal ült, de közben meg azert megis közel, olyan fura volt, a közelsegemet elvezte is meg nem is. Ugy is nezett ram ahogy ilyenkor elvarnam, es huncutt volt a szeme, de közben megis tavol tartott, nem engedett annyira közel.


Persze elsö randi, fiatalabb nalam es meg nem ismer, sosem talakoztunk, nyilvan igy nem fog azonnal mindent engedni, es nem is olyan tipus aki odaadja magat könnyen, de nem is megfektetni akartam, hanem komoly iranyba vinni a dolgot.


Mikor elköszöntünk csak puszi volt... :(

Kertem, hogy talakozzunk meg, azt mondta, majd meglatjuk, es sejtelmesen huncutan nezett es mosolygott.


Nem ertem, nem roszindulatu lany a barati köret ismerem, nem olyan aki szorakozik ferfiakkal, de megis ravasznak tunik, latszik, hogy nem buta kislany akit meg lehet vezetni, nem mintha akarnam....


Viszont azt tudom, hogy sok szabadidje nincs, a heten pl. biztos nem talalkozhatunk, mert jar orakra, tanul, egy csoportnek is tagja, stb. semmit nem zart ki, de hivnom kell majd, ha akarok valamit, es nyilvan csak jövö hetre lehet. A hivas alatt vagy kiderul mi van vagy nem, vagy lemondja akkor egyertelmu, vagy nem, akkor meg lehet megint lesz egy sehova nem vezetö randi..?


Szerintetek lesz ebböl valami?


Köszi.


(mindketten huszonevesek vagyunk)



2015. febr. 3. 11:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Mivel nem ismerem a lányt, csak a saját véleményemet tudom leírni. Én pl. biztosan nem engednék csókot az első randin, sőt. Nekem fontos, hogy előbb megismerjem az embert és tudjam, hogy milyen vele időt tölteni. Mi a barátommal kb. 2 hónapig csak találkozgattunk, beszélgettünk, jól éreztük magunkat, mielőtt bármi is történt volna. Nem azt mondom, hogy feltétlenül ennyit kell várni, de attól, hogy az első randin, 2 óra után nem fogadta a közeledést, később még bármi lehet belőle :)
2015. febr. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sínen vagy, csak ne siesd el a dolgot. Nem kell kapkodni, nem szabad erőltetni. Ne felejtsd el, manapság egy lánynak sokkal több veszítenivalója van. Ha az első randin megcsókolod, egy hét múlva már azzal nyaggatod, hogy szopjon le. Pedig tulajdonképpen vadidegen vagy neki.

Amit leírtál, abból nekem az jön le, hogy egy normális, korrekt kiscsaj. Valóságos kincs. Bánj vele ehhez méltón.

2015. febr. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hétfön talalkoztunk, de igy kb az egesz hetre van dolga, azt mondta mar elötte, hogy hetfön jo, aztan a heten nem....

Most igy ennek tudataban megis mikor hivjam fel ujra, hogy ne is legyen tul kesön, de ne is gondolja azt, hogy ezerrel kaparok erte...

Pedig nagyon tetszik, de nem mutatom annyira ki azert, nehogy azt higyje, hogy ö iranyit teljesen...

Viszont valamikor hivnom kell, es uj randit megbeszelni.

Arra gondoltam, hogy valami mozgasgazdagabb masodik alkalom kene, esetleg elhivom billiardozni, vagy valami hasonlo... ott lehet közeledni, simulni, meg eszrevetlenul intimebb közelsegbe kerülni, es finoman de fokozatosan elörehaladni.


Persze szep es jo a terv, de meg azt sem tudom, hogy eljön e velem, vagy kifogasokat keres majd, vagy jön a fura szöveg, vagy mit tudom en... de szerintem ha nem akarna semmit talan azt nagyon kiereznem a masodik randira hivasbol, nem hiszem, hogy elvezne, hogy eljar velem kettesben ide oda, közben meg nem akar semmit. Ö pont nem olyan tipusu lany, nem cipeltetni akarja magat stb...



Szoval mikor lenne jo hivni, ami idealis idöpont lenne... gondolom meg a heten, de ne tul koran, mert csak. jöv. heten talakozhatunk, vagy probaljam meg, es hatha megis raer a heten... regen kellett mar udvarolnom, elszoktam töle, moindjuk kicsit elvezem is .. nem elem meg annyira rossznak... csak turelmetlen vagyok kicsit... de kibirom :)

2015. febr. 4. 13:57
 4/4 anonim ***** válasza:

"Pedig nagyon tetszik, de nem mutatom annyira ki azert, nehogy azt higyje, hogy ö iranyit teljesen"


Huszonéves korodra annyi eszed van, mint egy tininek? Feladom.

2015. febr. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!