Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ezt elkúrtam? (ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezt elkúrtam? (ha szánnátok rám pár percet azt megköszönném)

Figyelt kérdés

16F

Ma a buszpályaudvaron elsétált előttem egy nagyon szép lány.miközben elsétált előttem végig engem nézett.szemezés lett belőle.

Közbe megjött a buszom,már mindenki más szállt fel a buszra csak én nem.azon gondolkodtam hogy felszálljak e vagy ne.(merhát mégis itt van ez a lány.itt kéne maradnom)de aztán mégis felszálltam.aztán észrevettem hogy ez a csaj is jött utánam a buszra.előreengedtem mert udvarias vagyok.éshát...a buszon mellette kötöttem ki.

Miután leültem mellé kicsit elfordult felőlem és azt láttam hogy egy csomó cuccot szed ki a táskájából és elkezdte magát ott szépítgetni vagy nemtom.egyik ilyen dolog amit kivett a táskájából az vagy egy rúzs volt vagy ajakír.

Mindketten elővettük a fülhallgatót.és elkezdtünk zenét hallgatni.észrevettem már korábban is hogy sokat igazgatta a haját...és azt is hogy gyakran nézeget felém.többször majdnem összenéztünk,de én valahogy nem mertem ránézni.

Mikor már készültem leszállni a buszról...felálltam,felvettem a táskám akkor is egymást néztük.meg mikor már sétáltam hazafelé akkor ő még a buszról is nézett engem.de én is őt.

Egy lánybarátom ült mögöttünk.miután leszálltunk köszöntem is neki ő meg csak vigyorgott mint a tejbetök.miért?

Szerintetek ezt nagyon elkúrtam?



2015. febr. 6. 16:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Talán még látod.
2015. febr. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha látod még, akkor nem, de amúgy szerintem arra várt volna, hogy leszólítsd.
2015. febr. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
El,legalább egy mondatot mondhattál volna neki :)
2015. febr. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy kicsit.Miért nem kérted el a teló számát??? Nem kell betojni,mert akkor a csaj leír.
2015. febr. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, szóba kellett volna vele állnod. Hátha látod még, és akkor! Hajrá! Ez tuti jel volt a csajszi részéről, hogy a haját babrálta, meg rúzsozott.
2015. febr. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Manócska1 ***** válasza:
igen,ha látod beszélgess vele! a legjobbakat kívánom!
2015. febr. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

16/l

És szerintetek ebben az esetben a lánynak kellett volna lépnie? Vagy: mit vártok fiúk ilyen helyzetben tőlünk?

(Csak mert én is minden nap buszozok, velem is történik néha ilyen, de én is arra várok, hogy a fiú megszólítson.)

2015. febr. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!