Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Találkoztunk, csókolóztunk és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoztunk, csókolóztunk és azóta nem keresett. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy pár napja találkoztam egy fiúval. Tetszett nekem, amúgy is ismertem már úgy távolról, meg volt a kellö korkülömbség is. Elmentünk a parkba beszélgettünk, és már az elején közeledni kezdett. Csókolóztunk egy párszor és csókkal is köszönt el. Ez az egész Vasárnap volt (Febr. 15) És azóta nem írt. Nem tudom mit csináljak. Írjak én? De ha igen, akkor mit? Elöre köszönöm a segítséget. 15/L

2015. febr. 17. 16:58
 1/7 anonim ***** válasza:
hany eves a fiu?
2015. febr. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
36
2015. febr. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha komoly kapcsolat a cél akkor azt beszéld meg vele vagy egyeztessetek megint időpontot
2015. febr. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A fiu 19 eves, es en szeretnek komolyabbat, de o elegge helyes es melle meg sportolo is. Lehet, hogy csak tudja, hogy o milyen es kihasznalja. De nekem elso csok volt. Mit irjak?
2015. febr. 17. 17:34
 5/7 anonim válasza:

Velem is volt már ilyen, csak idősebb kivitelben.

A helyedben megkérdezném tőle, hogy mit szeretne a továbbiakban? Jobb tisztázni előre. Hogyha nem válaszol, akkor viszont - szerintem - egyértelmű, hogy semmit. Ha viszont megmondja őszintén, hogy mi a helyzet, akkor szerencséd van, de ezek után én a helyedben nem várnék túl sok mindent.

2015. febr. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom :) Probalkozok.
2015. febr. 17. 17:46
 7/7 PearlDiver ***** válasza:

Ha érdekel a srác, mint ember, akkor simán kérdezd önmagáról. Írj neki kérdést. Ha nem húzódozik a beszélgetéstől, akkor sínen vagytok és utalhatsz neki rá hogy szívesen randiznál vele újra, vagy legalábbis erre terelheted.

Ha viszont hárít, akkor úgy tűnik nem nagyon viszonozza az érzéseidet, és remélhetőleg a második csókod egy arra érdemesebb sráccal lesz.

2015. febr. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!