Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megkérdezzem tőle hogy szeretn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérdezzem tőle hogy szeretne e még talalálkozni vagy félreérthetò?

Figyelt kérdés
2x randiztam egy lánnyal de nem tudom hogy mit szeretne mert nem látom rajta egyértelműen.Megkérdezzem hogy szeretne e még talalálkozni? nem szeretném azt se hogy rosszul süljön el és azt higyje hogy arra célzol hogy inkább ne találkozzunk.Megkérdezzem szerintetek?a lány 20 éves.
2015. febr. 18. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, hogy nem tudsz kiigazodni rajta, hogy akkor most kedvel-e, vagy sem
2015. febr. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Linó03 ***** válasza:
Ha egyenesen elmondod, hogy miért kérdezed, te hogyan állsz vele, szerintem 20 évesen azért megérti. És lehet, hogy a válasz mindössze annyi lesz, hogy bocsi, én nem vagyok ilyen kimutató típus, de persze, hogy szeretném, különben már visszautasítottalak volna. De lehet, hogy más lesz. Én pl voltam már olyan helyzetben, hogy azt hittem, teljesen egyértelmű, hogy szeretem az illetőt, aztán kiderült, hogy ő egyáltalán nem volt benne biztos.
2015. febr. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Emésztem a soraid.. tehát azért nem mered megkérdezni a lányt, hogy akar e találkozni, mert félsz hogy ebböl az jön le neki hogy te nem akarsz találkozni?

És itt (szerinted) a nő az aki nem egyértelmű?

Most ébredtem, de már fekhetek vissza mert le is fáradtam.

2015. febr. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Konkrét programra hívd el!
2015. febr. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!