Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért vannak tömve a társkeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak tömve a társkeresők 35 körüli, magas végzettségű, exhibicionista életvitelt élő, dekoratív nőkkel, akiknek nincs gyerekük, de nem is akarnak?

Figyelt kérdés
Vagy ha akarnak is, nem veszik észre az idő múlását, hogy 5-7 év és bezáródik végleg a kapu e téren a számukra.
2015. febr. 22. 20:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nem értem, mi ezzel a gond??? Nem örülsz, hogy lehet velük ismerkedni? Vagy féltékenykedsz?

Nem mindenki akar gyereket, és ezzel nincs is gond. Mások meg arra a férfira várnak, akinek szívesen szülnének.

Alapvetően csak magyar férfi mellett tudnám magam elképzelni, de már kezdem érteni, hogy mit esznek a külföldieken. Szép nők, akik nem akarnak gyereket, ellenben szeretnének kapcsolatot és még kb válogatni is lehet köztük? Hát a külföldi srácok odavernék a feneküket a földhöz örömükben, itt meg megy a fika.

2015. febr. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Dedósok vagytok :D
2015. febr. 28. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
Azért mert az ilyen nők betegek és nem lehet gyermekük. Ezt az ilyenek úgysem árulják el, mert a kutyának se kellenének. Én jártam így sajnos és majdnem feleségül vettem a szemét hazugját mire kiderült hogy át akart verni. Úgy fogott mint az állat! Egyébként pedig az első válaszolóval értek egyet 100%-ban. Különben egy kapcsolatban a gyermekvállalás két ember magánügye és nem pedig eggyé tévedés ne essék!
2015. márc. 1. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
#10 Nekem nem tetszik az internetes társkeresés, mert nem olyan, mint a rendes ismerkedés, gyakran úgy érzem magam, mint a piacon, hogy melyik almát vegyem el. Képről és egy pár soros bemutatkozó szövegről nem lehet jól megismerni valakit. Szerintem sokkal jobb egy jó hobbit keresni és ott megismerni valakit. Nem azt mondom, hogy nem lehet neten ismerkedni, de nekem még nem jött be, ettől szerintem nincs baj a fejemmel. :D
2015. márc. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem is képről és bemutatkozó szövegből kell a másikat megismerni, hanem élőben randizva. Azért írtam hogy gond lehet a fejedben, mert te azt írtad hogy normális emberek nem neten ismerkednek. Mégis milyen alapon ítélsz meg valakit ezért? Hogy biztos nem normális...Ezért írtam hogy valami nem oké nálad, ha tényleg ezt gondolod.


Sokan életük párját találják meg így, de ha neked a szokványosabb, személyesen leszólítós ismerkedés, vagy a magányosság jobban bejön oké. Szíved joga úgy dönteni, hogy nem ismerkedsz interneten, viszont ítélkezni nem kéne. Ezzel csak azt éred el, hogy hülyének fognak tartani.

2015. márc. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti; hülyének tartalak :D
2015. márc. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A nők jellemzően magasabb státusú férfit akarnak, így a magas végzettségű, dekoratív nők találnak a legnehezebben párt maguknak, mivel nekik már tényleg csak a jóképű, sportos befektetési bankár típusú csávók felelnek meg. Az ilyenek viszont 4-5 20 éves csajt reszelnek egyszerre, és tesznek a 35 éves dekoratívokra.
2015. márc. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!