Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van itt olyan csinos, határozo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan csinos, határozott lány, aki élvezné ha amikor randira megy, lenne egy sofőrje aki megvárja és haza is viszi?

Figyelt kérdés
Izgatna a helyzet, hogy csak sofőrszerepben vagyok, a randiról nem is álmodhatok:) Nem vagyok ronda vagy ilyesmi, csak vonzanak a kissé pimasz helyzetek, ahol alárendelt szerepben lehetek. Csak Bp környéki Hölgynek lennék a sofőrje.

2015. márc. 6. 16:57
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
100%
ingyen taxi :) kár hogy nem vagyok lány
2015. márc. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
100%
faszom, nőknél miért nincs ilyen fétis?
2015. márc. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
93%

Már lassan tényleg én vagyok a hülye, hogy nem használom ki az ilyen lehetőségeket. :D


Lenne sofőröm, takarítóm. Egy egész csapatnyi ingyen munkás. :D

2015. márc. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
100%
3. sok sikert olyan pasit találni, aki nem hagyna ott, ha ez kiderülne :D perverzeket dolgoztatni :D
2015. márc. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
95%
Nem diszkriminálok az alkalmazottak között. :D
2015. márc. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 A kérdező kommentje:
Amúgy tényleg ez a helyzet. Egy csinos nő sokmindent megkaphat ingyen az ilyen típusú férfiaktól mint én. Akár takarítás vagy egyéb munka, sofőrködés, stb. Sok férfit izgatja ez a helyzet. Persze ez bizalmi dolog, fontos, hogy az a nő aki elvégezteti ezeket a feladatokat a "szolgájával", bízzon benne. Ez a legnehezebb része szerintem. Valószínűleg a baráti körödben is vannak ilyen férfiak, de velük meg nem beszélsz ilyen dolgokról:)
2015. márc. 6. 17:10
 7/49 anonim ***** válasza:
100%
kérdező, férfiakat akkor se szállítasz, ha csinos lány kér meg rá? :D :D
2015. márc. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy a környezetemben ilyen tipusu ferfiak lennenek.

Marmint, akinek ez lenne az álma egy idegen novel, foleg ingyen.


Most a párkapcsolatban levo szerepjátékokat nem sorolom ide.


De, tény, hogy a lányok ugyesen ki tudjak ezt hasznalni, csak talaljanak meg. :)

2015. márc. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
100%
Sub pasi dominat keres,csak a körítés más,ennyi!-)
2015. márc. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 A kérdező kommentje:
Ahogy minden hetero kapcsolatra elmondhatjuk: pasi keres nôt, csak a körítés más :)
2015. márc. 6. 18:52
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!