Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány akit szeretek de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akit szeretek de nemtudom hogy hívjam el randizni, szerintetek?

Figyelt kérdés
Van egy lány, már elég régóta ismerem. Reggel és visszafele általában ugyanazzal a busszal járunk és mindég jókat szoktunk beszélni, és visszafele általában mellém szokott ülni. Szeretem őt, és elszeretném hívni randizni valamikor. Nemtudom mit szólna hozzá ha megkérdezném tőle. Elég jóban vagyunk mindég próbálok vele kedves lenni, próbálom megnevettetni ( általában sikerül ). Szerintetek mit szólna ha elhívnám? mind a ketten 16 évesek vagyunk. és ha végül is el is jönne megcsókoljam a randi végén?
2010. febr. 15. 15:36
 1/10 anonim ***** válasza:

igen, hivd el randizni, kérdezd meg nem menne-e el veled teázni, kávézni, és közben tudtok jó sokat dumálni.

a lényeg hogy legyél türelmes, szerintem ne siessd el a dolgot, de csókold meg az elsö randi végén. szépen lassan majd hozzá vezet az út. tudod "türelem rózsát terem":P

ha az elsö randi megvolt, jöhetnek a következök pl a következőhéten vagy hétvégén:)

sok sikert 18/L

2010. febr. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hívd el:)
2010. febr. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat sokat segítettek : )
2010. febr. 15. 17:18
 4/10 anonim válasza:
Hívd el de ne úgy mond, hogy "nem jössz velem el randizni?" hanem pl kérdezd meg hogy meghívhatod- e egy kólára vagy valami.Ne csókold meg az első randi.Ne sietesd el. ha lány úgyis jelezni fogja ha készen áll...:)
2010. febr. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszi: ) és hogy veszem észre azt hogy már szeretné / kész arra hogy megcsókoljam a randi végén?
2010. febr. 17. 15:36
 6/10 anonim válasza:

Szia.

Szerintem nyugodtan hívd el egy kólára v bármire, a lényeg h elhívd:)

szerintem a csókot meg hagyd ki, saját környezetemben tapasztaltam hogy azok a kapcsolatok amik egyből belecsapnak a lecsóba(rögtön csók és aztán ami még jöhet),azok elég hamar elvéreznek.

Én a barátnőmmel mikor megismerkedtem akkor csak puszival váltunk el egymástól. következő randin kézenfogva sétáltunk a városban -9 fokban,szintén puszis elválással,

következő randin már kicsit több volt megint, a csók pedig csak az ezt követő randi után volt.

szerintem minél jobban nem kapkodod el annál jobban sikerül majd. Én barátnőmmel 13.5 hónapja vagyok együtt...

és mondhatom még mindig minden tökéletes.(sok mindenen mentünk keresztül együtt)

de nem is ragozom tovább...

a lényeg h a randiknál az idő majd kialakítja h mikor mi jöjjön :)


sok sikert

2010. febr. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
értem, köszi szépen: ) majd akkor elisfogom hívni és majd látom mit kell tennem de olyanis lehet hogy ha a végén mondjuk csak egy puszit adok neki lehet csókot szeretett volna és gyávának tarthatna nem?
2010. febr. 17. 16:51
 8/10 anonim válasza:

Nem hinném h gyávának tart majd,

gyávaság nem ebben nyilvánul meg:)

csókolózni ráértek eleget nem múlik rajta semmi:)

például engem a barátnőm lassított le h ne siessünk előbb ismerjük meg jobban egymást.

De ha le akarod venni a lábáról akkor figyelmes legyél:)

ne nyomulj túlságosan,

semmit ne erőltess,lehet h egy vörös rózsa is jól jöhet,abból látni h fontos számodra a lány:)

2010. febr. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ha közeledik hozzád vagy mélyen a szemedbe néz akkor érzi késznek magát a csókra!sok sikert!:)
2010. febr. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

én is saját tapasztalatból mondom, hogy ne csókold meg az első randin.

az én volt barátommal az volt hogy kétszer kimentünk sétálni. semmi jelét nem adta hogy tetszem neki meg ki volt neki írva egy szívecske msnre és gondoltam biztos van barátnője. és akkor egy csomó ideig nem találkoztunk csak msnen beszéltünk aztán bevallotta hogy tetszem neki aztán elmentünk hozzá és ott lesmárolt és nagyon furcsa volt nekem nagyon nem jött be mert megijedtem

szépen lassan fogj neki mindennek

és kérdezd meg majd tőle hogy megfoghatod e a kezét

aztán öleld meg és végül kérdezd meg hogy szabad e a csók és ha engedi akkor csókold meg :]

remélem segítettem

bár tudom hogy már régen írtad ki a kérdést..

na mindegy

2010. aug. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!