Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy lányt elhívtam randira,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lányt elhívtam randira, de előtte pár nappal lemondta, lett volna második amit ő hozott fel, szerintetek van még esélyem?

Figyelt kérdés
Pár napja megismertem egy lányt aki bejön és elhívtam randira, de előtte lemondta, felajánlott egy másikat, hogy menjünk bulizni, de nem jött össze ez sem, mert "elvileg" berúgott és nem tudott eljönni. Lehet hogy tényleg így volt de nem tudom mit higgyek... Szeretném tudni van e még esélyem, vagy inkább csak le akar koptatni?! Nem értem, egyes emberek miért nem tudják megmondani mit éreznek, és mit akarnak, sokkal egyszerűbb lenne minden.

2015. márc. 15. 10:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Megesik, hogy igazat mond. Ha többször előfordul akkor van gond.
2015. márc. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Milyen indokkal mondta le az elsőt?
2015. márc. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 opened paradise ***** válasza:

Neked eddig minden úgy alakult,ahogy akartad,sohasem jött közbe semmi?

Ha ajánlott másik időpontot,akkor nem lekoptatás.

2015. márc. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha egyszer lemondja, az még lehet igaz. Ha kétszer, az már minimum gyanús.
2015. márc. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Másodszorra már gyanús - kérj harmadikat.
2015. márc. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kétszer mondta le, kérdeztem van e esély egy talira a jövő héten, azt mondja, hogy nagyon elfoglalt, de kerít időt...
2015. márc. 15. 20:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Megérdemelted, ha neked még azok után is kellett, hogy berúgott.
2015. okt. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

...már buli előtt.

Amúgy mi történt azóta?

2015. okt. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!