Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy lány, de már 3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány, de már 3 éve megfogadtam, hogy addig nem jövök össze senkivel, amíg nem dolgoztam fel teljesen egy visszautasítást. Halasszam el, vagy "szegjem meg" a fogadalmamat? 22/F.

Figyelt kérdés
A korábbi 3 éve visszautasító illető nem hiányzik, nem akarok tőle semmit, viszont hatalmas fájdalmat okozott nekem. 3 éve nem voltam már senkivel és nagyon hiányzik valaki, viszont nem akarom, hogy a mostani kiszemelt illető csak "pótlék" legyen. Próbáljam meg az új lánnyal, vagy várjak másra?
2015. márc. 28. 19:17
 1/5 aladar12 ***** válasza:
persze, hogy próbáld meg.
2015. márc. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 veteran1978 ***** válasza:
Ha tetszik a lány az azt jelenti hogy túltetted magad az előző kapcsolatodon!!!!!!!!!!!!Mire vársz???????????????
2015. márc. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2 Nem voltam sose párkapcsolatban az előző illetővel.
2015. márc. 28. 19:26
 4/5 veteran1978 ***** válasza:
Akkor pláne mire vársz???????????????Nem értem,elvesztegeted az éveket!
2015. márc. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
most írtad le, hogy nem hiányzik az előző, persze hogy próbáld meg, nem veszíthetsz semmit! ilyen elvek nem léteznek a szerelemben, ha tetszik valaki és az előzőt már feldolgoztad, akkor miért ne? hajrá ;)
2015. márc. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!