Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfi társaim, szeretnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sandorka25 kérdése:

Férfi társaim, szeretnétek randizni a dögös és szexi Alexával?

Figyelt kérdés
Az Éjjel Nappal Budapest Alexáról van szó, én szívesen randiznék vele, mert nekem nagyon bejön. Ha nektek is bejön, akkor mondjátok el nyugodtan. Akik szeretik Alexát, azok is megmondhatják.

2015. ápr. 7. 18:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Randizni nem de dugni annál inkább
2015. ápr. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
what #1 said î
2015. ápr. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
#2 mi van ? :P
2015. ápr. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lany vagyok, de mar nem auert, de hogy nez mar ki a feje?
2015. ápr. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
aki ilyen műsorokban szerepel azt bottal se piszkálnám.jó testű nőt minden bokorban találni manapság.nekem kicsit több elvárásom van egy nővel szemben mitn két mell meg egy csinos hátsó.nem a szerszámommal gondolkozom.
2015. ápr. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Soha nem fogom megérteni,hogy az ilyen kérdéseknek mi értelme!
2015. ápr. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 TallandThin Boy ***** válasza:
Persze, szerintem nagyon szép nő. Mondjuk ő biztos nem randizna velem, pár évvel idősebb, de ettől még jó belegondolni :D
2015. ápr. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 TallandThin Boy ***** válasza:
#4 Mindenkinek más tetszik, törődj bele. El kell fogadni minden szubjektív véleményt, mert nem vagunk egyformák.
2015. ápr. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
pár részletet láttam a sorozatból és annyira ostobának tűnik az a csaj, hogy én nem randiznék vele. persze lehet, hogy csak a szerepét játsza ilyen jól, de én passzolnám.
2015. ápr. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!