Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sziia! Szombaton lenne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ramika66 kérdése:

Sziia! Szombaton lenne a barátomnak a 17. -ik születésnapja és a haverjánál tartsuk a bulit. Mit mondjak neki hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés
nem akak elmenni meert sok olyan ember lesz akit nem ismerek! Meg sokan fognak inni és nem nagyon szeretnék ott lenii! Szval az a lényeg hogy nem tudom hogy mondjam meg neki hogy nem akarok elmenni! Valami kifogást tudtok amit be is vesz és nem tud ellene tenni! Tudom hogy nem szabadna hazudni dee nem is akarom megbántani :/ kifogásikat ha tudnátok mondani előre is köszii!!

2015. ápr. 13. 22:35
 1/8 anonim ***** válasza:
El fogsz menni, így vagy úgy. Nincs mese.
2015. ápr. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk, mondd az igazat, őszintén.
2015. ápr. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mond azt, hogy terhes vagy, ezért nem ihatsz. Egyébként nem tartsuk, hanem tartjuk.
2015. ápr. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
ne legyenek illúzióid, el fogsz te menni...
2015. ápr. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Milyen lány vagy te?

Légy nő szard le a világot ülj le ott egy fotelba es ha már nagyon részegek akkor lehet igazan röhögni.

Én ink hálás lennék h bemutat másnak is.

2015. ápr. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Johh az lehet hogy elkéne mennem sőt kötelező..!! Dee nem tudom hogy szüleim elengednének és lehet hogy furán hangzik deh 14 éves vagyok és pont ettől féltem mert nem hiszem hogy rajtam kívül lesz még ennyi idős lány vagy fiú..://
2015. ápr. 14. 21:39
 7/8 anonim válasza:

14 éves létedre nem sikerült megtanulnod helyesen írni?


Például ez is lehetne egy indok, hogy a szüleid ezért nem engednek el.

2015. ápr. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Lorant Endre ***** válasza:
Mond neki, h szombaton 5kor mással van randid a szökőkútnál.
2015. jún. 29. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!