Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ebben a helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebben a helyzetben mi a teendő? Már semmi esélyem sincs hogy vele lehessek!

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__68132..

Megtudtam hogy már van olyan fiú akibe szerelmes,most nem is régóta.

Aki fényévekkel jobban néz ki,magasabb,idősebb...esélyem sincs.

Egyszerűen ezt nem bírom megemészteni hogy az a lány aki 1 éve tetszik másé legyen.

És ennek a lánynak azt mondtam hogy csak barátkozni szeretnék vele,mert bepánikoltam.és úgy tudta hogy csak barátkozni akarok.

Még nem tud semmit hogy én mit érzek.

Egy suliba járunk,és annyi apróságot csináltam csak hogy észrevegyen és hogy láthassam...

Szerintetek mit csináljak?

Tudom hogy a helyzetem reménytelen! Egyszerűen utálom az életem! Mindent elb@.szok



2015. ápr. 30. 19:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ezért nem kellene titkolózni és várakozni, hátha az öledbe hullik egy kapcsolat. Légy őszinte, ha visszautasít, legalább továbbléphetsz.
2015. ápr. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Szerintem hívd el valahova, érezzétek jól magatokat és beszélgessetek erről a dologról. Ha el mondod neki az igazat hogy csak bepánikoltál és többet szeretnél mint barátság. Vedd végre a kezedbe az irányítást és szerezd meg a csajt. Te vagy a férfi, inkább bánd meg azt hogy megtetted mint hogy azon bánkódj hosszú időn át hogy "Mi lett volna ha...".

Ha elutasít legalább könnyebben tudod lezárni a dolgot de ha nem akkor nyert ügyed van.

Mutasd neki az igazi éned és próbálj vele sok időt tölteni mert ha sokszor csalsz mosolyt az arcára akkor egy idő után már nem az fog neki számítani hogy hogyan nézel ki.

2015. máj. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!