Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sportos kis mellű lány vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sportos kis mellű lány vagy inkább vékony nagy mellű lányt választanátok fiúk?

Figyelt kérdés
életkort is írjatok...

2015. máj. 9. 12:52
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
Mindkettőt nem lehetne? :-)
2015. máj. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
85%

Mindegyik szép és jó. :)

25F

2015. máj. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
100%
A második. 23
2015. máj. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
60%

Egy kismellű csajra nem figyelnek fel olyan sokan, kivéve ha van valami nagyon pozitív más tulajdonsága, amivel magára vonja a figyelmet.

Én sportos vagyok, sőt igazán sportolok, úgy értem kondoterem, súlyok.. Természetes hogy versenyszezon alatt a diéta és úgy amblokk ez a sport kvázi mellékhatása hogy a szírszöveteket elfogyjuk, így a mell is kisebb lesz.. értitek a lényeget, és hidd el nekem, a pasiknak igénye van a nőies formákra, nem veszi fel a versenyt a sportos test/alak a nőies mellekkel, hiába van valakinek kerek popója, szép kidolgozott teste, ha nincs egy kb közepes melle.

Nézz meg bármilyen női testépítőt, ha nem csináltatnák meg a mellüket, akkor hogy néznének ki? sehogy.. férfiasan, ez ennek a sportnak a velejárója, és hogy mint igény van a szép mellekre a másik nem részéről, meg esztétikailag is szebb, így megcsináltatják.

Szóval a kérdésed nem kérdés, a mell igenis fontos a pasiknak, függetlenül attól, hogy NEM CSAK a külső számít.

Amúgy meg mutass már nekem egy olyan vékony lányt, akinek természetadta nagy mellei vannak, mert szerintem nincs olyan, a mellszövet puszta zsírszövet, és ha a mellen sok van, tehát nagymellúű valaki alapból, akkor 1000% hogy nem csak a mellén van sok zsírszövet, hanem más testrészein is. Tehát ott vagyunk hogy nem lehet akkor az a vékony alkat. Ez szimpla biológia, genetika..



Szerintem amíg téged az érdekel, hogy megfelelj a pasiknak, vagy egyáltalán bármelyik pasinak, addig nem leszel boldog igazán. Ha másoktól függ, hogy elfogadod e magad olyannak amilyen vagy, akkor ott gondok vannak. Ha fejben nem teszed rendbe magad, akkor mindig másoknak akarsz megfeleni, vagy az éppen kiszemelt pasinak. Holott akinek tetszel, az úgy fogad el milyen vagy, éppen azért amilyen vagy.


24/N

2015. máj. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
100%
Igenis léteznek vékony (ha nem is sovány), természetes nagy mellekkel megáldott lányok. Ritka sajnos, de vannak. A női mell a szilikon feltalálása előtt is létezett :D
2015. máj. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
persze hogy létezett; csak nem felfújt nagy méretben
2015. máj. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
Vékony nagy mellű! 23/F
2015. máj. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 Scav ***** válasza:
51%

Sportos, kis mellűt választanám. De ne vigye túlzásba az edzést, bizonyos izomtömeg felett már nem látom nőiesnek.

De a személyiség jobban számít, mert mindkét típusú alak jó.

2015. máj. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
65%
Nem kell, hogy vékony legyen. Arányos és nőies nagy mellekkel. Nem kellene olyan nő aki sportos tényleg nagyon izmos és közben lapos. Akkor magamat is fogdoshatnám mert az már fiús. Az ágyban legyen nagy teljesítménye!!!
2015. máj. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
24%
Érdekes, ha az lett volna a kérdés, hogy "kigyúrt kisfarkú srác, vagy csúnya nagyfarkú srácot választanátok lányok?", akkor mindjárt jött volna az ócsárolás, hogy a nők undorítóak. De ti is csak ugyanolyan alja vagytok, mint amilyenek tényleg egyes nők. Csak ti azt hiszitek, hogy jobbak vagytok.
2015. máj. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!