Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért érzem úgy, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem úgy, hogy a lánynak kell megtenni az első lépést?

Figyelt kérdés
Le is írnám hogy miért gondolom ezt így, bár egy kicsit nehéz megfogalmazni. Szerintem a legtöbb pasi azért nem mer kezdeményezni mert fél a visszautasítástól és az utána történő kellemetlen találkozásoktól stb. Én személy szerint csak akkor kezdeményezek ha biztos vagyok a dolgomban, de ehhez először a lánynak kell lépnie, hogy tudassa velem hogy bejövök-e neki vagy sem, mindegy mivel, akár mosolygással, szemezéssel, vagy egyszerűen csak keresse a társaságom vagy bármi. Gondoljunk csak arra hogy a férfiaknak a legtöbb nő tetszik, szóval majdnem mindegy melyik csajnak jön be az adott srác, de a nők viszont sokkal válogatósabbak, ha fiú választásról van szó, amelyik srác bejön nekik, akkor kezdeményezzenek, az előbb említett módokon. 18/F
2015. máj. 11. 14:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Lányként mondom, a lányok is ugyanúgy félnek a visszautasítástól.
2015. máj. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 aladar12 ***** válasza:
én is így gondolom, hogy a lánynak jó lenne jelezni, de a valódi első lépést (odamész, leszólítod) a fiúnak kell. amit te leírtál azt én személy szerint 0. lépésnek hívom.
2015. máj. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

#1 kevésebb az esélye annak hogy egy lányt visszautasít egy fiú, mint hogy egy lány visszautasít egy fiút ;)

#2 én is ugyanígy gondolom, kell valami hogy odalépjek hozzá és megszólítsam! :)

2015. máj. 11. 15:04
 4/11 opened paradise ***** válasza:

Elsőnek igaza van.

Plusz,én férfiként elég válogatós vagyok,úgyhogy ez se helytálló.

2015. máj. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok egy full extrás lány, szóval éltem már át azt, hogy visszautasítottak. És nem ám szupermachók, elég átlagos srácok. Ez van. Túléltem.


Van, hogy összejön, van, hogy nem.

Próbáld meg azt, hogy olyan helyen próbálkozol, ahova vagy nem mész vissza, vagy cserélődnek az emberek. Pl buli/szórakozóhely/események/mozi mittudomén. Ha itt vissza is utasít valaki, legfeljebb veszel egy nagy levegőt és elmész, többet úgysem látod.

2015. máj. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
a ronda fiúk sosem utasítják el a lányokat én is ronda fiú vagyok , mindig kedves vagyok, ha egy lány kezdeményez nálam :)
2015. máj. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi változást ne várj úgy az életedben, hogy nem vagy hajlandó tenni érte. Lány vagyok, kezdeményeztem már, volt, hogy nem jött össze, túléltem. Viszont nem tudtam volna meg, hogy lehet-e a dologból valami, ha nem kezdeményezek.
2015. máj. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
mindenki parázik. én is h megerőszakolnak
2015. máj. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem vagyok valami csinos lány, az életben nem mernék kezdeményezni sem helyes, sem helytelen fiúnál, mert nem akarom, hogy az a maradék, picike önbizalmam is eltűnjön, ha visszautasít. Márpedig az én kinézetemmel ez elég esélyes dolog.
2015. máj. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy én nem akarnék azért összejönni egy pasival mert neki úgyis mindegy, a legtöbb nőt nem utasítaná el.

Én csak olyan pasit akarok magamnak, aki ENGEM akar. Akinek bejövök annyira, hogy kezdeményez.

2015. máj. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!