Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan ismerhetem meg jobban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerhetem meg jobban, illetve honnan tudhatom, hogy lenne-e nála esélyem?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tetszik, honnan/hogyan tudhatom meg, hogy szimpatikus vagyok-e neki? Illetve miről beszelgessek vele (olyan téma kellene, amiről sokat lehet beszélni és nem néz teljesen hulyenek .., (tehát a 6 hengeres motor gyujtasi sorrendje és a magas feszultsegu foldkabelek szigetelesenek a technikaja, mint téma nem játszik:P )

2015. máj. 12. 21:16
 1/3 anonim válasza:
Mint lany azt mondom, hogy ha szimpatikus vagy neki, akkor fog veled beszelgetni, nem raz le, nem nez furan stb. Es a temak: eloszor szerintem valami altalanosabb temarol beszelgess vele (filmek, konyvek, mit szokott csinalni szabadidejeben), aztan kiderul hogy kedvel e, es aztan johetnek a komolyabb, vagy szemelyesebb temak.De ez fugg attol hogy milyen az izlese, stilusa, milyen koru..stb, so ha valami konkretumot is irnal akkor lehet jobb otletek szuletnenek.
2015. máj. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
14 éves, azt már megtudtam tőle, milyen zenét hallgat, milyen filmeket néz stb, eddig egyezik ezen a téren az izlesunk is. A múltkor egesz éjjel chateltunk, de nem tudok olyan témát ami biztos erdekellne.. Eddig jóban voltunk/vagyunk és nem szeretném ezt ezzel elcseszni..:(
2015. máj. 12. 21:58
 3/3 anonim válasza:
Mutass felé érdeklődést, de ne legyél nyomulós a lányok azt utálják! Legyél jófej, ne eröltesd agyon a beszélgetést meg azt h milyen legyen a téma. A lányok egyépként szeretnek arról beszélni amit ők szeretnek és ha ezt már tudod meg is van a téma:)
2015. máj. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!