Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kezdeményezzek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzek egy számomra szimpatikus fiú/férfinál?

Figyelt kérdés

Elég felénk és gátlásos vagyok, valami olyan módszer érdekelne, amitől nem tűnök könnyűvérűnek és amivel a legkisebb az esély arra, hogy ciki helyzetbe hozom magam az illető előtt. Mik a jelei annak, hogy nyitott az ismerkedésre, tetszem nek?

Bocsi a sok hülye kérdésért, de már nagyon magányos vagyok és kezdeményezésből, csábításból nem vagyok valami profi. :D


2015. máj. 14. 15:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
A kezdőlépést megteheted azzal,hogy kedves és közvetlen vagy,sokat mosolyogsz az illetőre,beszélgetsz vele,keresed a társaságát,nevetsz a poénjain.A többi szerintem már a férfi dolga lenne.
2015. máj. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%
Szemezz vele. Ha belemegy akkor mosolyogj. Ha nem megy oda akkor baj van... nem veled vele... Nehogy már a nőnek keljen odamenni... 25/F
2015. máj. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De hogyan kezdjek vele beszélgetni, mondjuk egy idegen esetében?
2015. máj. 14. 15:20
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Amit első írt az teljesen jó, ami még hozzáteszek, hogy az se feszélyezzen ha kicsit zavarba jönnél, elpirulnál, az is a szimpátia jele.
2015. máj. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha megírod a szitut (akár átírva is), megmondom hogyan.
2015. máj. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nincs konkrét történetem. Akár tömegközlekedés közben, ha valaki szimpatikus, és azt merem feltételezni, hogy én is neki. :D
2015. máj. 14. 15:25
 7/11 anonim ***** válasza:
40%

Szia! Te is ezen a buszon/vonaton/repulon utazol? :D

Amugy viccen kivul: bekamuzod, hogy ellenor vagy, kerem a jegyeket, bereteket, azt amikor adja, elneveted magad, es hozzateszed, hogy csak poenkodtal, leulhetnel-e melle? :D

2015. máj. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
44%
Én simán felszedlek. Ha nem az ország másik felén laksz. Írd meg hol laksz + az életkorod :D :D :D 25/F
2015. máj. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Na, szép! :D Máris levettél a lábamról. :D De neked sincsenek túl nagy elvárásaid. :D
2015. máj. 14. 15:56
 10/11 anonim ***** válasza:
44%
Azért évezredek óta a legkönnyebben az emberek táncos, zenés mulatságokon ismerkednek, ha már kicsit ittak (de azért ne sokat, mert az nem elegáns). Ilyen helyen elég ha párszor rátéved a szemed a kinézett férfira/srácra. Akik rutinosak, azok a terepet 360 fokban radarozzák, és már ezt kiszúrják.
2015. máj. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!