Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Izgulok randi előtt! Ez normális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Izgulok randi előtt! Ez normális?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok. Emlékszem fénykoromból a röpködő pillangókra a gyomromban, de már csak halványan. Sokáig együtt voltam egy sráccal, akiről azt hittem ő lesz a nagy ő, de nem. 4 év után szakítottunk, azóta (kb. egy éve) pedig egyedül vagyok. Gyakorlatilag 5 éve nem randiztam és azt vettem észre, hogy menekülök is előle.

Ma estére egy találkát beszéltem meg egy szimpatikus férfival, de már egy órája pánik szerű hangulat uralkodik rajtam és keresem a mondvacsinált indokot, amivel lemondhatnám. Persze igyekszek megemberelni magam, hiszen nem véletlen mondtam igent a randira, de tényleg nagyon kivagyok. Mi a fene van velem? Mással is van ilyen? Mit tesztek, hogy kicsit lehiggadjatok? Túl vagyok az érettségin, egy diplomán és több állásinterjún, a munkámat sem mondanám stresszmentesnek, nem kellene így fennakadnom egy randin és még is... Tippek?



2015. máj. 16. 16:31
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Önkielégítés... viccen kívül, ajánlom.
2015. máj. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%

Jaja, #1-nek adok igazat

Egyébként meg tolj be egy xanaxot, vagy egy felest

2015. máj. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne izgulj csak add saját magad! :)

Én úgy fogom fel hogy minden úgy történik ahogy történnie kell, magamat adom, és ha szimpik vagyunk egymásnak akkor jöhet több randi! :)

33/f

2015. máj. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ne is gondolj arra, hogy lehet, hogy ő az igazi, és ez az egyetlen esélyed a boldogságra, és az izgulásod miatt elrontod az egész randit, és látni se akar majd többé
2015. máj. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem gondolok arra, hogy ő az egyetlen esélyem egyáltalán. :) Egyszerűen megmagyarázni sem tudom miért parázom túl a dolgokat, amikor nap mint nap kerülök ennél ezerszer rosszabb helyzetbe is, ahol határozottan kell fellépnem. Akkor semmi bajom, most meg mint valami ovis kisgyerek, aki be van sózva a délutáni fagyizás miatt.

Hármasnak külön köszönöm. :)

2015. máj. 16. 17:08
 6/7 anonim ***** válasza:

ez normális, kijöttél a gyakorlatból

addig bírd ki valahogy míg találkoztok, utána meg már el fog múlni

lazulj el és tisztázd magadban, hogy nincs miért izgulni, csak találkoztok és ennyi

2015. máj. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azért Xanaxot ne, de egy növényi alapú nyugtatót (akár csak felet) bevehetsz, ha éppen van otthon. Nervenpflege, Valeriana relax, tökömtudja, rengeteg ilyen van.


Szerintem csak a kezdet lesz nehéz, azaz ha már ott vagy, és jól érzitek magatokat, akkor elmúlik ez az egész :)

2015. máj. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!