Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Rájöttetek már, hogyan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rájöttetek már, hogyan a legegyszerűbb leszűrni az értékes lányokat?

Figyelt kérdés

Minap, ahogy anyámat néztem rájöttem. Nekem nem kell plázacica. Nekem olyan lány kell aki tud kacsát tömni. :)

Jó ez most egy sarkított példa, de aki értelmes az rájön mire gondolok. Remélem értitek...

Ha ilyen vagy rám írhatsz. :)


2015. máj. 18. 09:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nagyon jó kis burkolt ismerkedési szöveg :)
2015. máj. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy csak attól lesz egy lány értékes, hogy főzi tud.
2015. máj. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha kacsákkal foglalkozom, oda veszek fel valakit kacsát tömni, nem pedig megházasodok, hogy legyen rá munkás. Egyébként is, ha kell bárkit be lehet rá tanítani. Még egy plázacica is meg tudja csinálni, ha megmutaják neki, nem épp egy atomreaktor tervezését várod el tőle. Nem ezen múlik a dolog.
2015. máj. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Gyengébbek kedvéért kifejtem: Nem attól lesz értékes, hogy tud kacsát tömni vagy éppen, hogy főzni tudd és hasonlók. De ezen dolgokból már lelehet szűrni, hogy milyen értékrenddel rendelkezik! Mi fontos számára.

Igen egy plázacicát is meglehet(ne) tanítani kacsát tömni, nem kétlem meg is tudná tanulni, alkalmazni a tudást. De azt már nehezemre esik elhinni, hogy meg is fogja csinálni! A saját értékrendjével összeegyezhetetlen. Soha a büdös életbe nem fogja önként, és jószántából megcsinálni.

Annál azért fontosabb, hogy ne hogy bepiszkoljam magam, vagy letörik a körmöm, esetleg még hogy a kacsa is megkarcolja... Futva szaladna ki a világból...

2015. máj. 18. 09:31
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerek egy plázacicát sem, de miért ne lehetnének ők is értékesek? Pl. most ott van nekik egy egész vasárnap, hogy ne plázázzanak. ;-)

Komolyra fordítva: nem biztos, hogy a kacsatömő (főzni tudó) lány értékesebb. Nekem volt olyan barátnőm, aki jól tudott főzni, aztán a végén kiderült, hogy a legnagyobb gennygóc, akit valaha láttam.

2015. máj. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Értsétek már jól! :)

Kérdező!

Lakhely szerint! Az a csaj, aki világ életében a városk özpontjában lakott, nem valószínű, hogy természetközeli. Nekem is volt klasszikus városi pasim, hát elég kínos volt, hogy fél a tehenektől ,tyúkoktól és hogy allergiás jópár dologra.

Az meg külön vicces volt, mikor megkaptam a barbár jelzőt: eljött meglepni, én meg csuklóig voltam a bontandó csirkében. Épp futószalagon melózott a család, ő meg még azon is szörnyűlködött, hogy hétvégén dolgozunk. Szóval rá kellett jönnöm, hogy ez hosszútávon nem működik.

Ha komolyra fordult volna, vagy én nyírom ki magam panelban, vagy ő tüsszögi át magát a túlvilágra. :)

2015. máj. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Jobb is, h nem tomi a plazapcsa a kacsat, nem szeretnek mukoromre harapni, mikor a finoman megsutott kacsamajba harapok, es lehet h nem oda kerul a mukorom, de nekem ilyen szerencsem lenne az biztos.
2015. máj. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ez olyan rousseau-i gondolat: a természetközeliség értékesebb, mint a "természetellenes" városi lét vadhajtásai. Persze R. sokkal részletesebb, most csak sarkítottam.
2015. máj. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
91%
Hogy valaki futva szaladjon ki a világból, ha kacsát kéne tömnie, szerintem nem egy ritka dolog. Valószínűleg lenne olyan munka, amitől meg te menekülnél a lehető legmesszebb. Felteszem, például egy ruhaboltban plázacicáknak a legújabb divatot magyarázni nagyon sok kedved lenne. Az meg, hogy ilyenek alapján ítélsz meg valakit, elég felszínes dolog. Az egyik korábbi hozzászóló is leírta, az általad keresettek közt is találni legalja embereket, és biztos vagyok benne, hogy ezek közt a plázacicák közt is akadnak értékesek. Nagy ügy, ha szeret nézelődni a boltokban, még mindig jobb hobbi mint lejárni a kocsmába vagy szerencsejátékozni.
2015. máj. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem pl. fiatal mérnökként a legjobban a pesti multis call centerekben dolgozó vidéken felnőtt, vidéki tanárképző fősulin végzett csajok jöttek be.
2015. máj. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!