Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elhívjam randira vagy keressek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívjam randira vagy keressek mást? F/21

Figyelt kérdés

Egyik társkeresőn megismertem egy lányt, eleinte döcögősen ment a beszélgetés de a vége felé már kifejezett érdeklődést fedeztem fel. Mikor először megkérdeztem milyen napokon ér rá, mondott pár napot ami jó neki és kiválasztottam a vasárnapot. Egy nappal előtte megkérdeztem és azt mondta hogy vizsgázik következő héten és tanulnia kell mert aznap sokat dolgozott és már nem akr tanulni. Ezt én egy kicsit furcsának érzem hogy nincs minimum 1 órája egy talalkozóra ami a lakásatól kb 15 percnyire van és már csak vizsgákra kell bejárnia.

Hagyjam ezt a lányt vagy vizsga után próbáljam meg mégegyszer vagy várjak míg ő keres?



2015. máj. 19. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg vizsga után, de az nagyon jó módszer azoknak a csajoknak a kiszűrésére akik csak szórakoznak veled, hogy nem írsz rájuk pár napig. Nekem volt egy olyan lány akire mindig én írtam rá, elkezdtünk járni egyszer meg gondoltam egyet és kíváncsi voltam mennyi idő után írna rám, ha én nem írnék rá. 4 napig le se szart, mondanom se kell h azóta se beszélünk :)
2015. máj. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazából van több csajszi aki érdekel de ő tűnt eddig a legnormálisabbnak. Már én is jó pár napja nem írok rá. Lehet keresek mást. Mert ha 1 hét alatt nem alakult ki annyi szimpátia hogy rámírjon akkor ezután sem fog.
2015. máj. 19. 18:02
 3/5 anonim ***** válasza:

1 hét még lehet kevés, de hidd el ha annyi nincs benne hogy keressen akkor nem fogtad meg :/

Sajnos ezt én is tapasztalat útján tudom neked mondani :/

2015. máj. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Annyira egyszerű szabály pedig: ha valaki lemond egy találkozót akármilyen indokkal és nem ő ajánl fel új időpontot, akkor csak kifogás volt.
2015. máj. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Adri+ ***** válasza:
Idi@ta automata. Más meg trágárkodhat durván mi, mert a rokonod. Nekem meg szókimondani sem lehet. Ez aztán a vélemény nyilvánítási szabadság súlyos megsértése ( sérelme ). Mindegy.. Adri
2016. jan. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!