Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csinálja ezt a lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a lány?

Figyelt kérdés

Ismerkedünk már egy pár hete. Eleinte minden zsír volt, de az elmúlt 2-3 hétben nem válaszol messengeren. Hívom, nem veszi fel, de ha találkozunk akkor minden oké vele, meg is csókol, és csak mosolyog mikor számonkérem, hogy miért nem ír vissza.

Most akkor játszadozik? Vagy mi?

Lányok, csináltatok már ilyet, és ha igen, akkor miert? Következmény?



2015. máj. 28. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:
95%
ne vedd komolyan...csak kurd meg párszor és annyi.nehogy beleszeress!!!
2015. máj. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele! Csak szórakozni akar veled és egyáltalán nem vesz komolyan. Sőt lehet, hogy egyszerre több pasival is ezt csinálja.
2015. máj. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Lány vagyok, de nem tudom ez miért lehet jó. Ha nem mondja meg miért nem válaszol, szerintem is az lehet a helyzet, hogy csak szórakozik, nem akar komoly kapcsolatot. Vannak ilyenek sajnos. Több fiúval chat-el, és néha váltogatja őket, mindig mással jár. Persze nem biztos, hogy a barátnőd is ilyen, szerintem feszegesd ezt még picit nála, hogy akkor most ez komoly-e vagy nem, és ha komoly, akkor miért hanyagol téged.
2015. máj. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Van valakije rajtad kívül. Az biztos.
2015. máj. 29. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!