Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, melyik testalkat jön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, melyik testalkat jön be jobban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most egyetem mellett vissza tudnék menni focizni a helyi csapatba, de akkor az a tipikus focista alkatom lenne (magas vagyok 192cm, tehát magas, vékony), így viszont most, hogy kondizok így azért kicsit már izmosabbnak látszok...(a kettőt nem tudnám egyszerre csinálni, és a genetikám is olyan, hogyha abbahagyom a kondit akkor újra vékony leszek..)

Nektek melyik tetszik jobban, ha valaki magas vékony, vagy ha magas és "izmosabb"??



2015. máj. 29. 22:15
1 2
 1/11 anonim válasza:
91%

Ne másnak akarj tetszeni, döntsd el merre lépsz (foci vagy kondi) ha eldöntötted elégedett leszel magaddal, sugározni fog belőled, hogy jól érzed magad a bőrödben.


Az a vonzerő a férfiban, ha magabiztosság árad belőle és Férfinak érzi magát.

2015. máj. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem speciel egyik sem, hanem a macis, de nem ez a lényeg, nem nekem kell, hogy tetsszél. De úgy csináld, ahogy neked jó, ahogy te jól érzed magad. Ha úgy érzed szeretnél focizni, akkor tedd azt.
2015. máj. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%

Testsúlyt nem ártott volna írnod.


Nem mindegy hogy 61 kilo vagy ehhez a magassághoz vagy 85.


Én egy pár centivel vagyok alacsonyabb nálad és innen a fotelből megmondom neked hogy a hurkapálcika testalkatra nem buknak a csajok.


Gyúrás + zaba rendesen.

A futkározás a gyerekeknek meg a dagadtaknak való.

2015. máj. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Most 88kg vagyok (2éve kondizok)...

Igen, szerintem is jobban bejön ez a csajoknak, de nemtudom ha a fociban lenne még esélyem, hogy befussak valami kisebb-nagyobb karriert akkor lehet inkább arra áldoznék...

2015. máj. 29. 22:29
 5/11 anonim ***** válasza:

De ez miért most jut ez eszedbe 2 év gyúrás után ?


És ha 2 évet kihagytál a fociból akkor hogy gondolhatod komolyan hogy neked ott még van keresni valód ?


Valószínűleg már a bemelegítő 10 kör futással is komoly problémáid lennének.

2015. máj. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
közben a baráti társasággal heti szinten összejártunk focizni...szóval nincs gondom a futással sem...és azért most mert most lenne időm az edzésekre ill. sokat valtozott a szemléletem stb. mostanában..aztán hátha még futhatok be egy jó karriert...
2015. máj. 30. 01:14
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is focizok (amatőr szinten persze :D) és mellette kondizok is. Az a baj, hogy, hogy én szélsőként szerettem játszani még néhány éve, de ma már igencsak hátrébb vonulok. Egyszerűen közel sem vagyok olyan robbanékony és fordulékony elől, mint régen. Hátvédként jó helyezkedéssel ezt tudod kompenzálni, d ha támadót játszol, oda szálkás, könnyű izomzat kell. Mondjuk feltételezem, a 192 centiddel és a 88 kilóddal nem vagy egy Messi-féle cselgép :D
2015. máj. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én ebből az egész történetből két fontos dolgot emelnék ki.

Az egyik hogy hamis önbizalmat adhat hogy a focis haverokhoz képest jó vagy és akkor már azt hiszed hogy versenyzői szintre tudnál emelkedni.


Én boxolni járok és mellé súlyzós erősítést végzek és egy átlagemberhez képest nagyon erős vagyok és borzalmasan jól tudok verekedni de mégsem ringatom magam olyan álmokban hogy mekkora boxolói karrier áll előttem.


Szóval sanszos hogy kidobsz még pár évet az ablakon és vissza gyengülsz a futkározástól majd kezdheted elölről a gyúrást hogy kinézzél valahogy.


A másik dolog ami átverhet az az ahogyan érzed magad.

A gyúrástól nyilván jobban nézel ki de lehet hogy rosszabbul érzed magad. Mivel a gyúrástól nehezebb leszel és elmerevedsz ezért lustábbnak és nehézkesebbnek érzed magad, míg a focitól lazább leszel rugalmasabb, mozgékonyabb és fürgébb.

Tehát jobban érzed magad tőle csak éppen szarul nézel ki.


Én ezt oda-vissza retúrba többször eljátszottam a futás meg a gyúrás között. Amikor futottam jól érzetem magam de mindenki jött hogy olyan sovány vagyok mintha beteg lennék. Amikor gyúrtam jobban néztem ki de nem éreztem magam könnyednek és mozgékonynak.


Szóval ha az érzésnek hiszel becsaphatod magad és vissza fogysz és megint bénán fogsz kinézni.

Azok a focisták akik jól néznek ki általában alacsonyak és nincs szükségük arra hogy izmosodjanak.


Én látatlanba azt mondanám hogy hagyd a fenébe a focit és inkább erősödjél.

A válaszodból viszont úgy tűnik mintha ez ellenkezést váltana ki belőled. Ha tényleg így van akkor ott a válasz és menj vissza focizni.


Egyébként van egy módszer amivel könnyedén kiderítheted lenne-e esélyed bármire is a focival.

2015. máj. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a választ!

"Egyébként van egy módszer amivel könnyedén kiderítheted lenne-e esélyed bármire is a focival." mi lenne az a módszer? :D

2015. máj. 30. 15:54
 10/11 anonim ***** válasza:

Alapvetően én a "picipocis" srácokat kedvelem, de ha e közül a kettő közül kell választani, akkor inkább egy kicsit szálkás, de még nem kigyúrt fiút részesítek előnyben.

Nekem speciel nem igazán jönnek be a sajtreszelő hasú srácok.

2015. máj. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!