Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha egy nőnek nem jön össze a férfi, akkor magát okolja, hogy nem elég szép, csinos, érdekes, jó beszélgető partner, ha a férfinek nem jön össze akkor pedig a nő a hibás, hogy magasak az elvárásai?

Figyelt kérdés
2015. jún. 1. 15:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%
Mert a nőket és férfiakat egyaránt nőgyűlöletre tanítják.
2015. jún. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
21%
Mert a fiúknak fügyijük van, a lányoknak meg puncijuk.
2015. jún. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ez hülyeség. Nyilván van mindkét oldalon aki egyáltalán nem veszi magára az elutasítást, de szerintem elég ritka normális embereknél. Maximum az a különbség mennyire könnyen veszi. Nekem férfiként elég súlyos probléma volt ez.
2015. jún. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Egy férfi is először magát okolja,legalábbis a racionálisan gondolkozó egyedek,mint jómagam is.

Aztán pár évet beletettem abba,hogy változtassak magamon sokat,majd figyeltem közben is az eredményeket,illetve a végén is,amikor már kialakult egy határozott kép magamba.

Hiába változtattam én bármin magamon,persze bizonyos keretek között nyilván,semmi eredménye nem lett ugyanúgy.

Tehát mindent megpróbáltam érte megtenni,változtattam amin tudtam,mégis ugyanaz lett az eredménye,mintha semmit nem csináltam volna igazából...

Aztán rájöttem,hogy ennyi év után,ennyi próbálkozás és ennyi erőfeszítés,változtatás után,már nincs mit tovább tenni.

És ekkor ébredtem rá,hogy valójában nem velem volt a gond,hanem a nők elvárásaival.És azóta is így van...

24/F

2015. jún. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
49%
túl magasak a ""nőknél"" az elvárás de nem tudom mire ? mert van egy lyuk a lába között? ......
2015. jún. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
14%
ugy bizony, elözö. Mert a lyuk a mi birtokunkban van. Akar tetszik neked, akar nem ;)
2015. jún. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
46%

szerintem ilyen esetben egyszerűen csak a két fél szükségletei nem voltak harmóniában, ennyi :)

nem magasak az elvárásai, hanem másra vágyik.

2015. jún. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért ennyire nem szélsőséges a különbség. Itt, ezen az oldalon néhány megkeseredett srác kiadja magából a mérgét, de a valóságban mindkét nemből vannak olyanok akik magukat okolják, olyanok is, akik másokat okolnak, meg olyanok is, akik a körülményeket okolják.

Meg vannak, akik jócskán irreálisan gondolkoznak a témában.

Egy példa: férfi ismerősöm a negyvenes évei közepén jár, alig 170 cm, csúnyán kopaszodik, jókora pocakkal büszkélkedhet, jóképűnek sem mondható, az életben annyit ért el, hogy évek óta maximum alkalmi munkái vannak.

Több korabeli, átlagos kinézetű hölgy próbálkozott már nála, de ő csak a huszonéves, modell alkatú, karcsú, magas, gyönyörű, jól öltözött, intelligens, okos, művelt, házias lányokat szereti. De mivel náluk nincs sikere, ő is azt mondogatja: a nőknek magasak az elvárásai.

2015. jún. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
49%

Ez a kérdés úgy hülyeség ahogy van!


Amikor az itteni kérdés kiírok jönnek azzal, hogy "az összes pasi ..." akkor nem magukat okolják, hanem a pasikat.

2015. jún. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
65%
Ebben az esetben szerintem mindkét fél önbizalom hiányos, a nő ezért okolja magát. Viszont a férfi arrogáns, egoista, ha képtelen elismerni, hogy miatta is vehettek a dolgok rossz fordulatot. Viszont az egoizmus és az arrogancia is az önbizalom hiányos emberre jellemző, csak ez palást, amivel még maga előtt is takargatja a dolgot.
2015. jún. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!