Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehetne szépen kikosara...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne szépen kikosarazni a férfiakat?

Figyelt kérdés

Kezdek kicsit nehéz helyzetbe kerülni.

Most léptem ki egy 3 és fél éves kapcsolatból(most 19 vagyok), és ennek hatására bátorságot kaptak a férfiak, és elkezdtek közeledni felém.

Én nem vagyok jó ebben, hiszen eddig nem is kellett nagyon ilyet csinálnom: ha kikosarazom őket, egyből besértődnek.

Most van egy srác, akit megismertem egy baráti társaság miatt. Egyáltalán nem az esetem, de nagyon aranyos, meg kedves. Rám írt minden nap facebookon, beszélgettünk is. Folyton hívogatott sörözni, de nem mentem vele, aztán véletlen megint össze került a baráti társaság, megtörtént a sörözés. AZtán ma rám írt, hogy pizzázunk, én meg mondtam, hogy köszönöm, de kihagyom a lehetőséget, erre megkérdezte, hogy miért? Azt mondtam, hogy fiúkkal nem nagyon szeretek kettesben eljárogatni, mármint ilyen helyekre, hogy pizzázás és társai.

Erre más nem is ír vissza.

Múltkor is, a párom idején udvarolt egy srác, de mivel látta, hogy nincs esélye, egy évig nem írt. Most, hogy már nincs a "párom", rámírt megint, hogy ő nem úgy gondolta, hogy ne beszéljünk. Elhívott találkozni, elutasítottam, azóta nem ír. Más lány hogy csinálja meg, hogy jóba marad velük? Lehet velem van a baj, de amúgy nagyon kedvelem őket, és nem akarok rossz viszonyt csak azért, mert egyből nem ugrok a randikra. A barátnőm 95%-a barát tud maradni az ilyen srácokkal, én mit rontok el? Vagy ehhez hozzá kell szokni?


2015. jún. 3. 12:34
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Az még a jobbik eset, ha nem írnak vissza. Örülj neki, hogy nem mondanak el mindenfélének, miután leesik nekik, hogy fölösleges próbálkozniuk és nem így próbálják az önérzetükön esett csorbát kiküszöbölni.
2015. jún. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
8%
Nincs férfi-nő barátság. Ami van, az a szabályt erősítő kivétel csak.
2015. jún. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
15%

Azt rontod el Drága, hogy nem egy lehetőségként kezeled a kérőidet, hanem egyfajta "nyűgként". Szeretnéd a férfiakat a közeledben tudni, élvezi a társaságukat, de ehhez Neked is adni kell...nem is keveset.

Ha valaki veszi a fáradságot, hogy önként adni akar valamit Neked, akkor azt minimum illik megköszönni és egyértelmű jelét adni, hogy bár értékeled a fáradozását őszintén beszélsz vele szembeni érzéseidről....és nem teszel megjegyzéseket vagy küldöd el melegebb éghajlatra.

Az az óriási szerencséd, hogy még fiatal Vagy és ilyen korban még a fiúk tepernek azért hogy a kedvedben járjanak, Te vagy a haszonélvezője az udvarlásnak, de ez csak időleges állapot.....ahogy telnek az évek majd rájössz, hogy a kezvezményezett szerep megszűnik és utána kezdesz majd kapkodni.

37F

2015. jún. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, bepróbálkoztak nálad, megmondtad, hogy nincs esélyük, most akkor mi a francért levelezgessenek tovább veled?

Ők nem barátságot akarnak. A barátnőd is valószínűleg azért tudja megtartani ezeket a "barátokat", mert úgy utasítja vissza őket, hogy azért még ők reménykednek.


Nem akarlak kioktatni, ennyi idősen még én is ilyen kis butuska voltam, hogy ha nem jönnek be az udvarlóim férfiként, jaj de jó haverok leszünk attól még! Nem így van.

2015. jún. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Erre már nem is ír vissza."


Megkérdezte, elmész-e vele, te meg leoffoltad. Minek kellene még írogatnia? Békén hagyott, kész, megy másik csajra. Szerintem ez tiszta munka.

2015. jún. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Durván kosarazol, egy pizzázásban nincs semmi. Lehet, hogy csak szüksége van beszélgetésre, magányos, jól esik kiönteni a szívét. Ha barátként sem adsz esélyt neki, mért várod, hogy irogasson? Nyilván többet szeretne, de egy pizzázásba nem halnál bele. Ha nyomul közben, még mindig mondhatoid finoman, hogy még nem szeretnél kapcsolatot, friss a szakítás. Ezt inkább megértené, mint azt, hogy nem szeretsz kettesben eljárogatni ilyen dolgokra. Így a pasik nem értik, hogy hogy a fenébe lehetne veled egyáltalán beszélgetni, közelebb kerülni. Azért nekik sincs könnyű dolguk, minden 10 -20-50 kudarcra jut esetleg 1 siker (randi), ilyenkor gondolj erre.
2015. jún. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerinted egy nőnek mindenféle hapsi, aki kedves, egy "lehetőség"?
2015. jún. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!