Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi bajuk van ezeknek a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi bajuk van ezeknek a férfiaknak?

Figyelt kérdés
Most randizok a 4. olyan férfival aki a második találkán már szerelmet vall. Én meg csak nézek ilyenkor mint a sül hal. Miért kell az emberre nyomást gyakorolni ilyen dologgal? Vagy miért kamuznak? Mit akarnak? Azt hiszik annyira el vagyok keseredve hogy ettől majd azonnal hanyatt nyomom magam? Vagy ők vannak elkeseredve? Az egyikkel 1 évig voltam együtt, ő szerintem a szülői házból akart elszabadulni, bár bőgött amikor szakítottam. Nem tudok kiigazodni rajtuk de nagyon nem tetszik ez a gyorsaság. Mit lehet egyáltalán egy lerohanásra reagálni? Legszívesebben ezt a palit is dobnám még mielött nagyon belemennénk dolgokba.
2015. jún. 5. 08:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon kanosak valószínűleg, és a szerelmet összekeverik a vonzalommal.


Aki meg bőgött szakításkor, az valószínűleg tényleg szerelmes volt.

2015. jún. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ha a 1. randin nem nyomod hanyatt magad nálam nem lesz 2.

Ilyen Györgyökre tüzet okádsz? ( Tudod György és a Sárkány )

2015. jún. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A mostani pasi nem hozta elő a szex témát csak azután, hogy én kezdtem afelé terelni.. mondjuk ettől még simán lehetett nagyon kanos. Az a baj, hogy így nagyon komolytalannak hiszem pedig nem kisgyerek már ő sem én sem.
2015. jún. 5. 08:44
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Nincs semmi bajuk, lehet csak tényleg eljött náluk ez az érzés, nyilván nem annyira komolyan, de ha alakult volna a kapcsolat akkor komolyra is fordulhatott volna bennük. Szerintem csak megörülnek, hogy végre találtak egy normális lányt akivel talál lehet valaki, de láthatóan ezt rosszul hitték.
2015. jún. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Vagy kanosak, vagy görcsösen akarnak már társat találni, nagyon ritka, ha valaki tényleg valódi szerelmet érez ennyi idő után. Engem nőként ez a gyors tempó elriaszt egyébként.
2015. jún. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, lány vagyok és én is ugyanezt tapasztalom :O Nem tudom, hogy ez mindig így volt-e, mert mostanában kezdtem el úgy "komolyabbn" randizni, de több srác is első pár randi után szerelmet vallott. Nem tudom, ez mennyire normális, de akkor ezek szerint általános...
2015. jún. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%
Hát ha már most ilyen véleménnyel vagy róla, akkor szerintem ne hülyítsd tovább, és add ki az útján. Keress olyat, aki hozzád hasonlóan érzelmileg ki van kasztrálva.
2015. jún. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

6-os kicsit megnyugtató, hogy nem csak én fogom ki őket.:)))


Nem vagyok érzelmileg kasztrált. De ez azért túl gyors. Nem tudom elhinni, hogy szerelmes. Nem szeretem ha becsapnak vagy megpróbálnak átvágni. Nem hiszem, hogy ezzel a szóval csak úgy dobálózni kéne, nekem ez még jelent is valamit. Az első randi annyira jó volt a jelenlegivel..olyan nyugodt volt, kedves aztán elcseszi ezzel.

2015. jún. 5. 10:04
 9/12 anonim ***** válasza:
Megértelek kérdezõ. Bár én férfi vagyok de ez tényleg elrotja az egészet. Keresni kell olyan pasit aki hasonlóan látja a dolgomat mint Te ne add fel, ha könnyen jönne nagy szerelem az életben nem is értékelnénk :)
2015. jún. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Volt lakótársam is ugyanezt tapasztalta. Tavaly úgy egy éven keresztül szinte minden pasi pár randi 1-2 hetes ismeretség után szerelmet vallott. Ez szerintes is ijesztő. Érzelmi téren valami nem oké ezekkel az emberekkel. Hiába vergődik itt pár válaszoló, ilyen emberrel szerintem nem szabad ilyen emberrel kezdeni vagy nagyon óvatosan kell kezelni.
2015. jún. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!