Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miert van az, h egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az, h egy pasi irrital viszont ha ramnez megis zavarba jovok?

Figyelt kérdés

Egy irodaban dolgozunk de meg sosha nem beszeltunk, viszont kimutatja h tetszem neki amit en totalisan ignoralok.Egyszeruen maga a lete irrital, az h hangosan beszel, az h totalisan alpari, az ahogy oltozik, ahogy mozog...sorolhatnam.


Megis amikor ramnez es en eppen ranezek jon az az eletromossag, elvorosodok,es amikor nem nez akkor nezem. Ez igy harmincon tul eleg gaz es megint ott tartok, hogy nem ertem h miert bamulok egy olyan embert aki abszolut irrital?:-)))


Egyaltalan, miert hoz zavarba?


30/N o nem tudom hany eves, harminc valamennyi:-))



#furcsa #irtital
2015. jún. 5. 23:08
 1/4 anonim ***** válasza:
óvodaeffekt. hatással van rád. érzelmeket vált ki.
2015. jún. 6. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez eddig oke, de miert?
2015. jún. 6. 09:57
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy kis gátlásoldó borozás után olyat tudnátok dugni, mint még soha.
2015. jún. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is dugnotok kéne!
2015. júl. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!