Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem lenne jobb, ha nem add el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lenne jobb, ha nem add el magad féle elven ismerkednének az emberek, hanem őszintén még a negatív tulajdonságokkal is?

Figyelt kérdés

Gyakran hallom ezt, hogy adjam el magam mintha autó lennék, de később úgyis kiderül hogy nem minden arany ami a fénylik ezért van értelme úgy ismerkednem egy lánnyal hogy mennyire tökös legény vagyok? Vannak negatív tulajdonságaim, hogy nem vagyok annyira talpraesett, annyira célkitűzéses, ami szerintem nem negatívum csak a világ felfogás ilyen konzumista, mert szerintem a jelenben kell élni és akkor találjuk meg a békénket.

Na most arra akarok kilyukadni ezzel, hogy utálok ilyen módon ismerkedni és rohadtul zavar ez az add el magad duma, mert én szeretek nyílt lapokkal játszani, pláne úgy hogy én már nem vagyok kis tini, hanem egy normális párkapcsolatot szeretnék kialakítani, ahol nincs helye ilyen uncsi gagyi játékokra.


2015. jún. 7. 11:12
 1/9 anonim ***** válasza:
igazad van! sajnos én is ezt csinálom de ezzel szembe köpöm saját magamat jobb lenne nyílt lapokkal játszani de ez van színház az egész világ
2015. jún. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
"hogy nem vagyok annyira talpraesett, annyira célkitűzéses, ami szerintem nem negatívum csak a világ felfogás ilyen konzumista" - a talpraesettségnek a konzumistához semmi köze. Amióta világ a világ, meg kellett szerezni a napi betevőt és lebonyolítani emberi interakciókat. Ez alap, amit mindenkinek tudnia kell.
2015. jún. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hogy a francba ne lenne negatívum, ha valaki nem talpraesett? Hogy jönnek ilyen okosságok?


Egyébként a felvetésed még oké is, én sem szeretem a játszmákat. Viszont hogy akarod kivitelezni?

Nem kell szerintem erőltetni az első (pár) randin, hogy nekem ez és ez a rossz tulajdonságom van, csak az erőltetett önreklámot kéne elhagyni inkább.

2015. jún. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom, hogy nem vagyok talpraesett csak nekem is vannak gondjaim az életben, mint mindenki másnak, nem vagyok egy terminátor magyarán és nem akarom úgy eladni magam, mintha az lennék.
2015. jún. 7. 11:28
 5/9 anonim ***** válasza:
értem már! de itthon nem lehet határozott kemény embernek lenni én hogy legyek határozott mikor azt se tudom mit hoz a holnap?
2015. jún. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szerintem nem a jövőben kéne gondolkozni, hanem a jelenben élni.
2015. jún. 7. 11:49
 7/9 anonim ***** válasza:

Arany középút...

Ismerkedési szituációban mindenki bizonytalan kicsit, és a negatív tulajdonságok, problémák sorolásával szépen el lehet riasztani mindenkit.

És persze az sem jó, ha egy hamis képet mutatsz magadról, mert idővel mindenképpen kiderül az igazság.


Kérdező, te mondod, hogy a jelenben kell élni... hát akkor az ismerkedési szituációkat is a jelenben éld meg, a pillanatnyi tevékenységedet, érzéseidet oszd meg a potenciális partnerrel, az mindenképpen reális.

2015. jún. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én most ismerkedek a neten egy fiúval, aki elég messze lakik tőlem. Egy levelező oldalon ismertem meg, és mivel csak beszélgetésnek, barátkozásnak indult a dolog, ezért én megfogadtam, hogy mindenben öszinte leszek vele, és ha (akár csak barátként) elfogad így, akkor sokkal boldogabb és felszabadultabb leszek a későbbiekben is akkor is, ha cak barátok maradunk, és akkor is ha több lesz. Jó érzés, hogy nem kell megjátszanom magam előtte egy kicsit sem :) Minden embernek vannak hibái, de az nem biztos, hogy mindenkinél hátrányt jelent :)
2015. jún. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem akik igazán "elakarják adni magukat", azok fokozatosan arra gyúrnak, és nem csak az első pár alkalomkor gondolnak erre, hanem minden alkalommal igyekeznek, nem csak a párjuk előtt, hanem a saját életükben olyan dolgokat próbálnak tenni, amivel jobb színben tűnnek fel a másik előtt. Próbálják mindinkább leküzdeni a negatív tulajdonságaikat.

Szerintem itt az a legkérdésesebb dolog, hogy te mit akarsz? Ilyen esetben az ember akkor szerencsés, ha olyasvalakit talál, aki szereti őt a negatívumjaival együtt.

Azok az emberek tudnak öszinték lenni, akik olyan szinten vannak, hogy elfogadják magukat, s ezt nem lehet bárkitől elvárni, van aki képes rá, van aki nem:)

2015. okt. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!