Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiztatok már arab pasival?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiztatok már arab pasival? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2010. febr. 27. 20:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
80%
Kirobbanó élmény volt
2010. febr. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
53%
Elééggé rossz ötlet mert nem tisztelik a nőket..nagy az arcuk főleg ha nőkről van szó..Ha valami rosszat szólsz kapsz egy-két pofont..ha megcsalod vagy valami a félrelépés gondolatához vezető jelet lát akkor meg simán megöl.(nem hülyülök) Ha meg valami adósságba keveredik akkor elad pár tevéért...vagy pénzért:P
2010. febr. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 nielindi ***** válasza:
83%
:O eladna 100 tevéért... nem randiznék arab pasival.
2010. febr. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
nagyon kedvesnek tűnik így elsőre.tisztelettudó,folyton becézget,mindig ő hív telefonon.holnap lesz az első randink.
2010. febr. 27. 20:59
 5/21 anonim ***** válasza:
20:57es vagyok...lehet már lezsírozta hogy hány tevéért ad el meg a szállítást is..Inkább Te mondd meg hogy hol találkozzatok és húzd az agyát 1 hétig minimum..Ha vár annyit akkor mégiscsak Te kellesz neki...mármint Neki kellesz:D:)
2010. febr. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

én mondtam,hogy hol találkozzunk és egyszer már lemondtam de nem sértődött meg és felhívott szinte minden nap és érdeklődött felőlem.

remélem jól fog alakulni minden:)

életem első randija:)

2010. febr. 27. 21:20
 7/21 anonim ***** válasza:
a tevés vagyok:D Akkor reméljük jól alakul minden...csak ne legyél naív.Mert ha első randid akkor nagy az esélye hogy naív vagy..De az arabok mentalitása egészen más ám..remélem nem tapasztalod;)
2010. febr. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

szia! nekem arab a parom es nagyon szeretjuk egymast! az 1. randi elott voltak nekem is eloiteleteim pl h nem fog elore engedni az ajtoban vagy lenez majd mint not stb vagy h csak ki akar majd hasznalni (persze ez nyilvan rajtad is mulik, nem kell veluk az 1. randin lefekudni, de ez sztem mas nemzetisegu pasikra is igaz)!ami nekem tetszett h harcolt azert h megkapjon! mindent megtett ertem, es ez a mai napig igy van!de ez meg nem jelenti azt h papucs lenne!csak pl barmikor elmegyunk vhova o fizet, soha nem engedi h en fizessek, mar nem mintha sok penze lenne mivel egyetemistak vagyunk! es amikor elmegyunk vhova pl ruhat vasarolni akkor is mindig mondja h valasszak barmit es megveszi, ami nekem speciel nagyon jol esik, bar en nem akarom h azt gondolja h kihasznalom es ezert csak nagyon ritkan kerek vmit! az 1. randin pl meg volt egve a pizzam szele es engem nem zavart, o megis kicserelte az ovevel h ne en egyem az egett pizzat!:-)nagyon tudjak mit akarnak, o ha tenyleg komolyan gondolja, mindent megtesz majd azert h megszerezzen es h te legy a vilag legboldogabb noje!:-) (en nekem volt elotte mar magyar, spanyol, olasz baratom is es en meg nem ereztem h vki ennyire akart volna engem es hihetetlenul jo erzes!:-)) tetszik nekik nagyon ha kuzdhetnek ugyh ne erts vele mindig egyet es ne mindig mindenre igennel valaszolj, hagy legyen neki egy kis kihivas (tehat ne mindig az legyen amit o akar, de ezt nem szabad tulzasba vinni)! en a mai napig picit ilyen vagyok es imadja, h mindig meg kell hoditania! jah es ne hagyd magad korlatozni! nekem mosolyogva probalkozik neha, h ne menjek baratnokkel bulizni, de csak probalkozik!:-) m en elegge tudom h mit akarok es engem abszolut nem lehet iranyitani!eppen ezert az elejen azt is hittek egyesek h nekunk ez nem fog menni, mivel mind2en iranyito tipusok vagyunk! csodakat viszont ne varj! nem fog helyetted elmosogatni (bar nagyon ritkan erre is van pl:-)) es mondjuk en eljutottam addig h o porszivozik en felmosok es neha meg a fozesbe is besegit!de allitolag ez amugy is nagyon ritka az arab ferfiak koreben!es igen , nagyon is tisztel engem, mindenbe kikeri a velemenyem es o az 1. ferfi aki mellett igazi no lehetek es nem kell nekem a gatyat hordanom, ha erted h mire gondolok! igen elvar toled dolgokat, de pl ha nekem vmi nem tetszik, megmondom neki es kesz es o is ugyanigy van ezzel! nagyon egyenes beszedu, ami a sziven, az a szajan! kapcsolatunk legelejen en is kaptam ilyeneket h nehogy megverjen es elraboljon (ugye a jo kis bestseller konyveknek meg volt az eredmenye) de en ugy gondolom h Europaban is vannak ferfiak akik verik a noket, pl Spanyolorszagban a nok elleni eroszak ott van az elen, tehat sztem le lehetne mar szallni az arabokrol! vannak naluk negativumok a nokkel szemben igen, de Europaban is vannak, ezt nem szabad elfelejteni! sok rossz tapasztalatot hallani, de sok jot is! pl ha te ez 1. randin lefekszel vele, tuti nem fog utana felhivni! viszont ha tenyleg eljuttok majd odaig h szerelmesek legyetek egymasba, a tenyeren fog hordozni az tuti!:-)sok sikert!

22L

2010. febr. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
52%
repülőgépre ne szállj vele
2010. febr. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
26%
elöször nézd meg a hasát hogy nincs e rajta bomba utána nézd meg a zokniát mert ott mindig találsz elvétve 1 puskát vagy 1 tőrt ha vannak feliratok a testén akkor tuti hogy valami terrorista bandánál van
2010. febr. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!