Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek nem fura? Mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem fura? Mert nekem 8, de azért kíváncsiságból kérdezem, hogy úgy általánosságban ki mit gondol erről? 22L

Figyelt kérdés
Szóval az adott srác véknyabb, mint én. Genetikailag nagyon vékonyka, szóval nem nehéz tőle 'kövérebbnek' lenni. Olyan 60 valamennyi lehet. Talán csak 60. Én vagyok 65 is, ha nem több... Nem fura?
2015. jún. 8. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fura...Ha szereted a pasit, elfogadod olyannak, amilyen :) tudod a szerelembe az a szép, hogy nincsenek hatérod. Mert ha szereted és ha ő is téged, akkor pont a súly a gond?? :DD
2015. jún. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, határok ** bocsii
2015. jún. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Osztálytársamék jártak, a fiú pálcika volt, a lány viziló. Mondjuk kicsit vicces volt. De az az 5 kiló nem lehet feltűnő.
2015. jún. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha fura hagyd ott. Tudod, van egy törpe aki egy kézi vagy kosárlabdás nőnek udvarolt, már tizenéves a gyerekük. Nekik nem volt fura, akkor sem, ha másoknak igen. Ha fura akkor ellenállás van benned. Ha ellenállás van benned azt sajnos elég nehéz legyőzni ... sőt általában nem is lehet, tehát lépj tovább. Ha meg Neked nem fura, csak a környezetednek akkor tanuld meg le... ni hogy mások mit gondolnak. Ha szeretsz valakit elfogadod. A pasimat szerettem akkor is mikor 100 kg-os volt, meg szeretem 80 kg-osan is. Sőt.. szeretem akkor is, ha éjszaka büdöset csinál, akkor is, ha fáradtan jön haza, akkor is ha féltékeny rám és akkor is ha .. szóval majdnem mindig :D Ha fura lett volna nem jöttem volna vele össze.. és viszont is ez a helyzet.
2015. jún. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem úgy tetszik, méghozzá nagyon, ahogy van, csak azt nem szeretném, ha őt esetleg zavarná...
2015. jún. 8. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!