Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Strandra menni második randin?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Strandra menni második randin? Nem túlzás?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki megtetszett az buszon ezért megszólítottam. Jól mentek a dolgok, elkértem a számát és az első randin csókolóztunk. Most strandra hívott holnap hogy találkozzunk.


Összességében nincsenek rossz külső tulajdonságaim. 2 méter magas vagyok, szőke hosszúkás hajú és jóképűnek mondott. De a felsőtestem egyrészt azért szégyellem mert a mellkasomon és a hónaljam környékén sok anyajegy van, másrészt meg mert hiába van izmos felkarom és széles vállam a sok fekvőtámaszozástól, de a hasam elég hájaska (de nem nagy, csak izomtalan és löttyedt) ha mozgok.


Ráadásul nem is kettesben töltenénk, hanem a kollégiumi szobatársát (lány) is hozná. Kibeszéljem magam belőle? Te mit tennél?


2015. jún. 11. 14:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
14%
Valószínűleg nem éppen erkölcsös a lány, de ahogy gondolod.
2015. jún. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom mire gondolsz. Nekem is tök normális első randin csókolózni, ha amiatt mondtad. Ha nem erre gondoltál akkor mire mondtad ezt?
2015. jún. 11. 14:51
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Lehet én vagyok túl öreg, de miért olyan fontos, hogy hány anyajegy borítja a tested? Ha működik a kémia... nincs kizáró ok.

Másfelől ráncoltam a homlokom, hogy már az első randin csókolózás alap dolognak számít?! De, mint írtam, lehet én vagyok öreg...


33/F

2015. jún. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem túlzás, ebben a melegben nem rossz ötlet. Ha ő viszi a szobatársnőjét (mondjuk nem tudom egy randira minek), te is viheted egy barátodat, így nem lesz a barátnő "harmadik kerék" és esetleg te is tudsz kicsit jobban a lánnyal beszélgetni.
2015. jún. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudnék magammal vinni egy negyedik embert, akkor én kidumálnám belőle magam.
2015. jún. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
41%
Nem a strand a gáz,hanem hogy odacincálja a barátnőjét is,kissé nagyon gyerekes a csaj.Így nem mennék el.Vagy kettesben,vagy sehogy.A barátnőjével menjen el máskor.És ezt hogy gondolták,majd duplán fizeted nekik a lángost,fagyit,piát ? :)
2015. jún. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
66%
Azért hívott strandra, hogy lecsekkolja a testedet, és azért viszi a barátnőjét, hogy az ő véleményét is kikérje. Ha a barátnőnek nem tetszel, a csaj dobni fog. Döntsd el, hogy ez így jó-e neked!
2015. jún. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Tök jó helyzetben vagy, én nagyon örülnék ilyen helyzetnek. Elmennék a két lánnyal a strandra, és minkettőjüket dobálnám a vízben.
2015. jún. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Végül elmentem és jól alakult.


A barátnőjével és vele is fesztelenül beszélgettünk. Nagyon sok férfi nézte (idősebbek, izmosabbak is mint én), de velem foglalkozott. Kártyáztunk, iszogattunk, egymáshoz értünk ketten, stb, aztán megmutatta a koliját strand után. Estére áthívtam vacsorára és mondta hogy hoz pizsit a biztonság kedvéért magának.


Mikor elfelé készülődtünk és elmentem átöltözni a strandon, akkor odament kettejükhöz vagy 8 srác, akik ott táboroztak néhány méterre tőlünk. Mikor visszaértem besétáltam a képbe közéjük, lazán mondtam a lányoknak, mintha a 8 ott se lenne, hogy mehetünk és kész. Aztán megkérdeztem szarkasztikusan, hogy mivel láttam mind a 8 jóképűbb, izmosabb és királyabb csávó mint én, melyikükkel mennek haza. Jót nevettünk és kész, aztán megcsókolt.


Örülök hogy végül elmentem.


6: Egy fillért nem fizettem nekik. Még ők adtak a sörből amit hoztak és amit én vittem ahhoz már hozzá sem nyúltunk.

2015. jún. 12. 15:27
 10/15 anonim ***** válasza:
Egyébként mennyi idős vagy? És a két lány?
2015. jún. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!