Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az egyedülálló kismamák nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyedülálló kismamák nem szeretnének ismerkedni, randizni, barátkozni?

Figyelt kérdés
Olyankor háttérbe szorul a párkeresés?

2015. jún. 23. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
56%

Nem vagyok egyedülálló kismama, de:


1. Ha valaki egyedülállóm kismama, akkor jó eséllyel mostanában lett szingli, és megkockáztatom, hogy nem a legjobb szakítás volt. Nem biztos, hogy akkor a kismamának egyből egy másik pasi kell majd.


2. Mellesleg egész másról szól már az illető élete, nem a pasizás lesz az első... De ez miért nem nyilvánvaló?

2015. jún. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én jártam ebben a cipőben. Én voltam az, aki szakított, mégsem voltam készen egy új kapcsolatra, évekbe tellett, mire feldolgoztam a gyerekem apjával való kapcsolatomat (volt ott minden, fizikai és verbális agresszió, ellehetetlenítés, kapcsolattartás akadályozása barátokkal/rokonokkal, lejáratás, megszégyenítés, szóval egy tipikus bántalmazó kapcsolat volt). Igaz, hogy valahol vágytam is rá, hogy legyen egy normális, jól működő kapcsolatom, de ha valaki ismerkedni akart velem, azt elutasítottam, képtelen lettem volna elkezdeni egy kapcsolatot.

Persze vannak olyanok is, akik belemenekülnek ilyenkor egy új kapcsolatba, meg olyanok is, akik tényleg hamar újra nyitottak tudnak lenni érzelmileg. Hát nálam nem ez volt.

Pár év után persze már nem volt problémám az ismerkedéssel, lett is párom, aki hamarosan a férjem lesz, és igazi család vagyunk hárman :)

2015. jún. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%
Nem vagyok egyedülàlló csak kismama, de ha hirtelen elhagyna a pàrom egy ilyen helyzetben tuti a pasizàs lenne az utolsó gondolatom...
2015. jún. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mi lett azota,sikerült?
2021. aug. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vannak itt ilyen kismamák?
2023. jan. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!