Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bízhatok benne, vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bízhatok benne, vagy csak játszik velem? A többi lent. (19/L)

Figyelt kérdés
2 éve ismerkedtünk meg az illetővel, akkor sajnos le is feküdtünk 2 hét után, mert véget ért egy kapcsolatom. Megbeszéltük, hogy ezt elfelejtjük, mert én nem akartam komoly kapcsolatot. Ő (19/F) kiment Németországba és tartottuk a kapcsolatot, szoros barátság alakult ki közöttünk. Pár hete komolyabbra fordultak a dolgok, de kiderült, hogy nem is tudunk egymásról szinte semmit. 4 napja munkát kerestem a nyárra, de rámjött hogy látnom kell, így futottam a sulija elé mint az őrültek (nyári gyakszija van). Mondtam neki hogy hozzá futottam és láttam hogy jól esett neki. Mindennap találkozunk, fogja a kezem, megölel. De ma történt egy fordulópont ami miatt nem tudom, hogy bízhatok e benne. Ma meg akart csókolni, de mivel alig ismerjük egymást én ezt nem akartam pedig nagyon vágytam rá. Aztán közel hajolt hozzám és annyira remegett az ajka, hogy láttam hogy nagyon szeretné. Odahúzott majd meg akart csókolni de én elhúztam a fejem, mondván ez még így nem helyes. Aztán hirtelen keménnyé vált az arckifejezése és azt mondta, hogy csak tesztelt hogy mennyire gondolom komolyan hogy várjunk még, és ő nem is akarta annyira. És aztán jött a busz, felszállt és hazament. Szerintetek ez most mi volt?? Bízhatok benne ezek után?
2015. jún. 25. 16:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Háát... Nálam ott kezdődik egy kapcsolat, hogyha megtörtént az első csók is... (Csak csókról beszélek, nem többről!). Nyilván rosszul esett neki, hogy nem hagytad, elutasítottad és így próbálta menteni a helyzetet. Ne komplikáld túl ;)
2015. jún. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom másnál hogy működik, de én addig nem akarok kapcsolatot, amíg nem tudok róla szinte semmit. Lehet hogy egy pszichopata állat, vagy aki éppen zsarolni fog vagy ki tudja. Jó ezek a legrosszabbak, és nem gondoltam komolyan, de mi van akkor ha tényleg komolyan gondolta azt amit mondott? :/
2015. jún. 25. 16:33
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csak menteni akarta a helyzetet, mert úgy érezte, hogy nagyon beégett. Mint amikor egy tanár azt mondja, hogy csak tesztelte, hogy figyeltek-e, amikor láthatóan elrontott valamit és zavarban van.
2015. jún. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Újabb fejlemény.. beszéltünk facebookon és azt mondta, hogy hagyjuk az egészet, mert van egy másik csaj akivel "kavar" és hogy szó szerint idézzem "mélyebbre hatóbban viszonyul hozzá".. na ilyenkor mit lehet tenni? :(
2015. jún. 25. 17:02
 5/9 anonim ***** válasza:
Nagyjából azt, hogy örülsz, hogy sikerült a "teszted", vajon tényleg fontos vagy neki, vagy csak le akar fektetni. Egyébként valószínűleg sértve érezheti a hiúságát, ilyen éretlen viselkedéssel pedig nem lenne belőle megfelelő partner, ne bánkódj.
2015. jún. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
lehet, hogy csak nagyon beijedt, közöld vele, ha akarsz tőle valamit, akkor ő is megmondja hányadán álltok :)
2015. jún. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Még mindig tartom, hogy lehet, hogy csak teszi az agyát, mert megalázva érzi férfiúi becsületét. Vagy tényleg van másik csaj és eddig csak hülyített. Egyik se jó, hagyd ezt a srácot.
2015. jún. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat! valószínűleg hagyom őt a fenébe, mert nem hiányzik, hogy akárki is játszadozzon velem.. :) éljenek az önálló független nők ;)
2015. jún. 25. 18:21
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha 2 hét után lefeküdtél anno vele, persze hogy nem érti hogy odamész és nem csókolhat meg....

Nem tudom mennyit akarnál várni az újrakezdéshez, de amikor valaki ennyire kíván valakit rosszul esik neki a visszautasítás. Amit mondott bosszúból mondta, ha nem keres te ne keresd és lépj tovább.

2015. jún. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!