Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Goth, punk, emo, rocker...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jbafofi kérdése:

Goth, punk, emo, rocker stílusú csajok nwktek csak a sajat stílusbeli srácok jönnek be vagy mind1?

Figyelt kérdés
2015. jún. 25. 17:07
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
Mindegy, csak legyen elég pénze.
2015. jún. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem ez nem volt sosem elsődleges szempont, és elég sok vegyes párost ismertem.
2015. jún. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És ti melyik stílus a tartoztok?
2015. jún. 25. 17:09
 4/8 anonim ***** válasza:
ROCK
2015. jún. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Metal csaj vagyok es bejonnek mas stilusu sracok is csakhogy sose mukodik, mert tulsagosan kulonbozik az izlesunk.
2015. jún. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én rocker vagyok, de nem az a acélbetétes panda szemű típus. Ezáltal nem csak olyannal hozott össze a sors aki rocker lenne. Azonban a tapasztalataim azt mutatják hogy hosszú távon "az azonos az azonossal" illik össze.

19/L

2015. jún. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én rocker csaj vagyok. (acélbetkós, bandás pólóm is van de sok nőies darabom is a sminkem is csak spirál max egy pici tus) nekem nem kell hogy a srác rocker legyen csak ne ítélje el a stílust :)
2015. júl. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 csilla200 válasza:
Én a gothikus kultusz kedvelője volnék . Nekünk elsősorban a szenvedély számít , a kulturáltság. Ha összehoz a sors egy goth személyjel ,akkor számíts rá ,hogy szeretni fogja az idézeteket és a romantikát. (legalábbis magam alapján ezt mondom ,de vannak kivételek.)
2015. aug. 15. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!