Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha megkérdezem egy fiútól,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megkérdezem egy fiútól, hogy mit akar tőlem, az tényleg ijesztő, meg sértő?

Figyelt kérdés
Bejelölt facebookon, elkezdett kétértelmű dolgokat írogatni, 3 hétig ezt csináltuk, én mindig próbáltam jelezni, hogy benne vagyok a dologban, de mivel nem hívott el, meg semmi ilyesmi, már elbizonytalanodtam, hogy csak szórakozik talán, így végül egyenesen rákérdeztem. Akkor azt írta, hogy tetszem neki, de ilyen-olyan ügyek miatt nem tud elhívni. Végül nem lett a dologból semmi, és most azon gondolkodom, hogy talán az volt a baj, hogy megkérdeztem? Ezzel elijeszthettem? Vagy amúgy se akart semmit?
2015. júl. 6. 13:47
 1/10 anonim ***** válasza:
lehet, hogy megijedt...vagy nem volt biztos benne, hogy kölcsönös, neked lehet egyértelmű jelzés volt, de neki nem biztos...
2015. júl. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De amikor leírta, hogy tetszem neki, akkor válaszul írtam, hogy szívesen elmegyek vele.
2015. júl. 6. 13:53
 3/10 anonim ***** válasza:

akkor csak lehet beijedt...de lehet az is, hogy csak szórakozott...


mit mondott miért nem tudott elhívni?

2015. júl. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

És akkor lehet, annyira beszart, hogy emiatt hagy futni? Az tiszta baromság lenne, nem?


Elutazott. De már itthon van.

2015. júl. 6. 13:56
 5/10 anonim ***** válasza:

hát simán lehet, hogy megijedt...


én 7 évig depressziós voltam, nem akartam kapcsolatot, találkoztam egy nagyon kedves lánnyal akinek igazából a mosolya tetszett meg az első pillantásra...elég sok időt és energiát fektettem bele, hogy megismerjem elég sok idő volt vele felvenni a kapcsolatot, mert nem ismertem, csak egyszer láttam és tudtam, hogy meg akarom ismerni...és amikor egyértelmű jeleket adott meghátráltam, mert rájöttem, nem állok készen egy kapcsolatra...


tehát mint hasonló eset átélője, úgy mondom simán megijedhetett...igaz nálam volt lelki háttere...


de lehet nála is van valami amiről nem tudsz...


mennyi idősek vagytok am?

am lehet már rég megbánta, hogy nem hívott el...

2015. júl. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Fú, akkor tényleg én csesztem el. Hát én csak segíteni akartam a kérdésemmel, de akkor ezek szerint pont az ellenkező hatást értem el.

21 évesek vagyunk.

2015. júl. 6. 14:08
 7/10 anonim ***** válasza:
Nemrég majdnem ugyanígy voltam egy lánnyal. Írtunk egymásnak, hívtuk egymást heteken át, mindenféléről beszéltünk, majd egyszer csak megkérdezte, hogy én mit akarok tőle. Ez nekem kicsit olyan csapdaszagú szívató kérdés volt, ugyanis meglepően szép lányról volt szó. Így ezzel az "összképpel" azonnal eltaszított magától. Ha rávágom, hogy többet szeretnék, akkor azonnal mentegetőzésbe, kifogáskeresésbe kezdett volna, így inkább azt mondtam a lánynak, hogy "semmit, mi csak beszélgetünk". Hívott még néhányszor, de már nem volt olyan tartalmas a beszélgetésünk, valahogy kámforrá vált a belé vetett bizalmam, így néhány alkalom után rövidre zártam az egészet.
2015. júl. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát de ne haragudj, meddig akartál várni, míg leesik az első hó? :D és akkor tényleg egyetlen kérdéssel el lehet valamit ennyire cseszni? Ez számomra hihetetlen. Legalább arra adhatna egy esélyt, hogy megmagyarázzam.
2015. júl. 6. 14:21
 9/10 datass ***** válasza:

Én személy szerint szeretem ha valaki nyílt lapokkal játszik és egyből rátér a lényegre.


Lehet nem akart többet mint barátság de ez akkor nem magyarázza a kétértelmű dolgokat...


Ha úgy érzed hogy neked megéri ebbe a srácba időt fektetni még akkor írj rá megint, de légy most céltudatos.

2015. júl. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

depivel megértem a dolgot még, de mit te másik, nem mindenki ámítástechnikus ám, ha sokat beszélgetsz vele, akkor szted a mi a lóf***t akarhat tőled? Biztos unatkozik mindig, és csak te vagy kéznél, nem? :D Elpuskáztál egy jócsajt.

Te meg Kérdező csaj, ha ennyitől vki elfut, akkor az egy gyáva kisp**s, én rávágtam volna, h téged akarlak, és kész. :) Én meg azt hittem, h én vagyok béna, de látom gyűlünk. :D

2015. júl. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!