Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiznál 18 év körüli lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiznál 18 év körüli lánnyal, ha csak a kort nézzük?

Figyelt kérdés
Én nem, mert még nagyon gyerekesek a 18 éves lányok, sokszor még a 20 évesek is. A nő szerintem 23 felett kezdődik.
2015. júl. 11. 20:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%

Te lánnyal akarsz randizni, vagy nővel? A kettő azért különböző szerintem! :)


Egyébként meg nem minden a kor, mivel a női nem korábban érik a férfi nemnél. Azért mert neked az a véleményed, hogy a 18 éves lányok számodra gyerekesek, az még nem azt jelenti, hogy tényleg így van.

2015. júl. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%

persze, mert nem lenne akkora kórkülönbség. :P

20/f

2015. júl. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mert egy 18 éves ember, az már nő? Még lány, direkt írtam így. :)
2015. júl. 11. 21:01
 4/11 anonim ***** válasza:
86%

Igen, randiznék, mert a kor csak egy szám. A gyakorlatban sajnos nem mindig érvényesül, hogy idősebb=érettebb.


Sőt, 16 évessel is randiznék, ha érett gondolkodású és nem úgy áll hozzá a világhoz, hogy buli, pia, cigi. Ellenben láttam már 30 évest aki úgy viselkedik, mint egy hisztis 13 éves flegma pitsa.


Szóval senki ne ítélkezzen kor, illetve külső alapján. Előbb ismerd meg a személyt, aztán mondj róla véleményt.

2015. júl. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem inkább 28-30 fölött kezdődik a nő, mint identitás. Addig maximum kislányok ezek az élőlények, akik nem találják helyüket a világban. Ide-oda csapódnak, kapcsolatról kapcsolatra szálldogálnak, nincs jövőképük (a tökéletes, ideális férfi illúzióját kivéve), képtelenek az őszinteségre, lelkiismeret-furdalás nélkül hazudoznak, és mindannyian a tökéletes hapsit várják, hogy majd kigyúrt testtel, luxusautó-slusszkulccsal, cifra palotával, felső vezetői állással, felboríthatatlan egzisztenciával, kiváló szextudással, a hátuk mögött titkos női hódolókkal, rajongókkal, akik éljeneznek, tapsolnak a háta mögött, hogy micsoda férfi, micsoda pasi, micsoda tökéletesség, és a többivel bekopog az ajtajukon csokornyakkendővel, meg egy szál rózsával a szájukban.
2015. júl. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%

Atyaég. Te kicsit el vagy tévedve. Tudod van olyan 16 éves lány aki gyereket szül és némi szülői segítséggel, defel tudja nevelni a gyermekét, mert agyilag van olyan fejlett, míg van olyan 25 éves nő, aki a wc-be szül, majd a gyereket megfolytja és a kukába dobja. Kicsit durva volt, de ezzel csak azt szemléltetném, hogy nem minden 23 feletti nő érett igazán. Egy 18 éves lány is el tudja dönteni, hogy mit akar.


Oké, hogy komoly szándékú, érett nővel szeretnél randizni, de ha ezt a kor alapján azonosítod, akkor párszor bele fogsz bukni.

Még egyszer, ez NEM KORTÓL FÜGG ki érett és ki nem. Csak nézd meg a sok Mónika-shows gyökeret (még ha rá is játszanak). Felnőtt emberekről beszélünk.


A értelem az személyiségtől függ, nem a kortól.

2015. júl. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
48%

5#

Igen tudok ilyen lányokat, akik erre mennek, de vannak kivételek, úgyhogy kérlek ne általánosíts. Én már megtaláltam életem szerelmét és mikor megismertem semmivel sem volt több egy átlagembernél. Semmi végzettség, szegénység. Mára már egyetemre jár és felsőfokon beszéli az angolt. Én csak örülök, hogy kitör a szürke hétköznapokból, de ha nem tette volna ugyanúgy szeretném, mert ezek nélkül a plusszok nélkül ismertem meg.


19 éves vagyok, de hidd el nem vagyok az a kapcsolatról kapcsolatra szálló madár és utálom a mai idióta gyúrós fazonokat akik el vannak szállva maguktól valamint a páwa népséget. Bulikba nem járok, még sosem voltam.


Egy kapcsolatom volt eddig és ugyanez az egy is lesz.

Köszönöm.

2015. júl. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
64%
#6: Egy 16 éves kislánynak nem inkább tanulnia kéne legalább 18-19 éves koráig? Na ne magyarázd már meg ezt, hogy egy 16 éves lány felnőtt ésszel gondolkodik. A te példádban szereplő 16 éves kislány majd 20-25 éves korában jön rá, hogy nem élte át a fiatalkori életvitelt, kalandokat, élményeket. Huszonéves korukra megbolondulnak, a gyereket lepasszolják a papának, mamának, ők meg vígan élik a tombolós korszakukat. Nem egy ilyen példát láttam már, s mind azt vallották, hogyha tehetnék, nem csináltatnák fel magukat újra 14-15 évesen, és túl a harmincon végre lenyugodva, normálisan nevelve a gyermeküket megpróbálják őket erről az útról leterelni, hogy ne járjanak a porontyok is úgy, mint ők.
2015. júl. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
69%

8#


Nem értettél.


Nyilván 16 évesen nem babát kell nevelni, csak azt mondom feltétezzük, ha egy 16 éves lánynak odaadnak egy babát 1 hónapra, hogy vigyázzon rá, akkor lehet olyan értelmi szinten, hogy tökéletesen kezelje a helyzetet és vigyázzon a csöppségre, míg egy éretlen nő aki pl már 23 éves ezt a feladatot nem tudná elvégezni, mert AGYILAG még nem nőtt fel hozzá.


Nem azt mondom, hogy 16 évesen szüljön, ezt a nagy példát csak azért hoztam, hogy megértség mire gondolok, hogy az ÉRETTSÉG NEM KORHOZ KÖTÖTT A LEGTÖBB ESETBEN.


Én sem nevelnék gyereket 16 évesen, most 19 vagyok, de még riasztó a gondolat, hogy gyerekem legyen, egyrészt mert még suliba járok, szükségem van munkatapasztalatra, nem vagyok még házas, vagyis nem élet együtt a barátommal és nem tartjuk e l magunkat, hogy egy normális családmodellt kialakítsunk, másrészt még szeretnék kicsit élni is.


Most már érted mire gondoltam?

2015. júl. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
68%
ma 21:21 így van barátom is elvett 1 fiatal lányt 19 évest szült egy gyereket És azzal az indokkal hagyta ott őket hogy még én élni akarok csóri kislány meg anya nélkül nő majd fel szép kis nők vannak
2015. júl. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!