Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Komolyan annyira zavaró, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan annyira zavaró, ha már az első randikon látszik, hogy a férfi azért hívott el mert fel akar csípni?

Figyelt kérdés

Már többen ezt vágták a fejemhez, mások pedig, hogy nem is látszott rajtam, hogy közeledni akarok(mikor barát zónába kerültem).


Vagy durva lerázás mert tolakodó vagyok vagy barátzóna ellentétes kioktatásokkal.


Most akkor mi a frász van ?


26f .., már kezd elegem lenni az egészből

Inkább élek magányosan.


2015. júl. 27. 10:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nem zavaró, meg eleve mi más lenne egy randi célja?

De ki tudja, lehet tényleg túl nyomulós vagy randin.

2015. júl. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Annyira azért nem, de már csak abba is belekötöttek, hogy célja van. :( ...
2015. júl. 27. 10:51
 3/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ezek csak kifogások voltak.

Egyik álláspontot sem értem, hiszen eleve az a randi célja, hogy közeledjetek egymáshoz, akkor miért baj, ha látszik.

Ebből kifolyólag azt sem értem, aki azt mondja, hogy nem látszott, hogy közeledni akarsz, mert akkor mit gondolt, miért hívtad el randizni?

2015. júl. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Ha egy lányt én hívok el az azért van mert, párkapcsolat céljából ismerkedek.


De már halottam, ilyen parkácsolati problémákkal foglakozó műsorokban, meg gyk -n is hogy vissza taszító ha már a férfi direkt pár keresés céljából ismerkedik meg egy nővel.

2015. júl. 27. 11:01
 5/13 anonim ***** válasza:

Taszítónak nem taszító, csak szerintem az a kellemetlen, ha magát az együtt járást sietteti annyira, hogy nem hagy időt az ismerkedésre.

Viszont azt azért illene tudni mindenkinek, hogy egy randi azért arról szól, hogy esetleg valami több lesz belőle.

2015. júl. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát mi másért hívnád el, ha nem azért mert szimpatikus neked és el tudnál vele képzelni egy kapcsolatot, ezért szeretnéd megismerni? (Magyarán fel akarod csípni) Meg tetszett a táskája zipzárja és még nézegetni akarod kicsit feltűnés nélkül, vagy mi a fene? Jesszusom, mi van már mostanában a nőkkel? Miért nem jó semmi? Hát fiúk, nem lennék a helyetekben, tényleg kemény meló egy normális lányt összeszedni. Ha a barátaim körében szétnézek, is ezt látom. Nem véletlenül "cseréltem le" a barátnőim haversrácokra :D
2015. júl. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A randevúnak definíció szerint ez a lényege - azért hívja el a férfi/nő a másikat, mert össze akar jönni vele.

Ha nem azért hívja el, akkor az nem randi, hanem találka, összeröffenés.


A friendzóne meg egy rakás szar, ha odakerülsz, akkor keresztet vethetsz a csajra. A nők direkt azt rakják friendzóne-ba, akitől a szimpátián kívül más nem kell, csak egócskanövelés.

2015. júl. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Ha például :

- találkozáskor megpuszilom

- séta közben fogom a kezét

- séta közben átkarolom

- séta közben derekára teszem a kezem

- padon ülve átölelem egy kézzel

- búcsú puszi közben átölelem

- vagy egy csók


Ezek nem mind egy nap és egyszerre történtek, és a puszin kívüli dolgok második randi után vagy attól kezdődőén.


Ez olyan nagy tolakodás lenne ?

2015. júl. 28. 10:07
 9/13 anonim válasza:
Volt mar parkapcsolatod es ezt cask most tapasztaltad, korabbi noknel nem? Vagy nem volt meg kapcsolatod es mindenkinel ezt tapasztaltad?
2015. júl. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Még nem volt párkapcsolatom, az egyetlen egy csókot is a legutóbbi randin elbúcsúzáskor, ejtettük meg. En kezdeményeztem, viszonozta de ettől meg a véleménye ugyan az volt.
2015. júl. 30. 18:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!