Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok mennyire számít az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mennyire számít az, hogy egy pasinak legyen tehetsége és megtalálja a helyét a világban?

Figyelt kérdés

Keresem a helyemet a világban, de még nem találtam olyan elfoglaltságot ami annyira lekötne, több dologban próbáltam szerencsét, de nem találtam meg a tehetségemet. Sajnos iskolás koromban se jeleskedtem jól a tanulásban, nem azért mert annyira lusta voltam, hanem nem túl jó a felfogóképességem.

Így nehezen tudok ismerkedni, hogy semmi érdekeset nem tudok mondani, és félek hogy csak untatnék. Viszont tudnék szívből szeretni és megmutatni az igaz szerelmet.


2015. aug. 4. 23:36
 1/7 anonim ***** válasza:
5%
Elvárják ezt is természetesen, de a jó külső és a pénz azért fontosabbak.
2015. aug. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
#1Jaj te béna kis nyomoronc. :) Nem unod még?
2015. aug. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az nem baj, ha még nem találtad meg, de az baj, ha már fiatalon céltalanul sodortatod magad.

Anyai nagymamám 77 éves, abszolút hallása van, az éneklés az élete 14 éves kora óta, és ha rajta múlna, a saját temetésén is ő énekelne. Nehéz természete van, de ez olyan erőt ad neki, hogy egyáltalán nem egy lestrapált nénike.

Van egy nagynéném, jóval fiatalabb, mint ez a nagymamám, ő céltalanul él, és már nem szeret élni, beszélgetni is fárasztó vele, mert állandóan csak a világfájdalmairól nyavalyog.

Állítom, hogy ha egymás mellé tennénk őket, ez a nagynéném öregebbnek látszana, mint a nagymamám.

Nem mások miatt fontos, hogy találd meg a helyed, önmagad miatt, mert élettel tölt meg.

2015. aug. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne félelmekkel indulj, téma mindig van, nyugi a lányok biztos adnak. És egy nőnek fontos, hogy szeressék.

Nem mindenki a pénzre és kocsira hajt, hidd el vannak rendes lányok is, akiknek elég a szeretet. Csak lehet ők is így állnak a dolgokhoz, ezért nem könnyű az ismerkedés. :)

2015. aug. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A probléma az, hogy mindkét oldal leírja, h ki miért szerencsétlen, de ezek sose találnak egymásra. Itt is rengeteg olyan nő található, aki nyafizik, h ő szeretetre vágyik és semmi más nem számít. Aztán gondolom kapja száz számra a leveleket, és mégse talál köztük senkit? Ugyan...szar duma az, h a szeretet a legfontosabb.

Saját tapasztalatból tudom, hogy az önmagában nem elég. Körülöttem rengeteg olyan válás és szakítás történt, ahol az egyik fél mindent megtett a másikért, a másik mégis elhagyta, mert ez neki nem volt elég. Hozzátenném, h személyiségük nem volt defektesebb a normálnál, így arra sem lehetett fogni, h pl. alkoholista, drogos, vagy verte a másikat....

2015. aug. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Attól függ hány éves vagy mert ha 20 évesen keresed a helyed az teljesen rendben van, 30 évesen is még elfogadható, végül is lehet, hogy még addig nem találja meg hogy mit csinálna szívesen, 40 évesen már azért kezd ciki lenni. de amúgy az is jó ha az épp aktuális barátnőd céljait segíted, őt támogatod. legtöbben értékelik ezt. addig is próbálj ki minél több mindent, mert csak így fog kiderülni, mi az ami neked jól megy és leköt.
2015. aug. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Még csak 25 éves vagyok, de kezd már ez egyre inkább zavarni. Szeretnék valami olyan hobbit vagy munkát amit örömmel csinálok és bánt, hogy még nem találtam meg, hiába kerestem.
2015. aug. 6. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!