Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek erdemes egy 4...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek erdemes egy 4 eves baratsagot kockara tenni egy kapcsolat remenyeben? Meg nem mondtam hogy tobbet szeretnek baratsagnal tole csak celozgattam a temara viszont poennak vette.

Figyelt kérdés
A masik kerdesem az lenne hogy hogyan mondjam el azt hogy tetszik es tobbet szeretnek tole anelkul hogy hulyenek tunjek es poennak se vegye?
2015. aug. 10. 10:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha csak emészted magad a dolog miatt, akkor igen, érdemes kockára tenni a barátságot. Legalább tisztán láthatsz, és nem vársz esetleg feleslegesen, hanem tovább tudsz lépni. Vagy lesze egy boldog párkapcsolatod azzal az emberrel, akit a barátodnak tartasz. Hogy hogyan mondd el neki? Egyenesen és komolyan, hogy ne vehesse poénnak.

Viszont mielőtt ezt megléped, őszintének kell lenned magadhoz. Például abban, hogy miért ragaszkodsz a barátságához. Lenne-e értelme a barátságotoknak a szerelem nélkül, vagy csak szenvednél. Ha megvallod, hogy többet akarsz, akkor szerintem nem maradhat ugyanolyan a kapcsolatotok. Velem is volt olyan, hogy egy lány azt mondta, hogy randizhatnánk (hozzáteszem, mindketten kapcsolatban voltunk), és én poénra vettem, holott nagyon jól tudtam, hogy komolyan gondolja. Lehet, a barátod is tisztában van az érzéseiddel.

2015. aug. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kockára tenni a barátságot? Tudod a sok agyhalott nem fogja fel, ahogy többet érzel iránta már ott vége a barátságnak. Szóval próbáld meg, de sem így se úgy nem lesz már barátság.
2015. aug. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!