Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Égő azt beismerni másoknak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Égő azt beismerni másoknak, hogyha valakivel társkeresőn ismertétek meg egymást?

Figyelt kérdés
Tehát mondjuk randiztok valakivel és az egyik barátotok/barátnőtök megkérdezi, hogy hol találkoztatok. Jobb azt hazudni, hogy közösségi oldalon? (Én nem csinálok ilyet, csak tapasztalat)
2015. aug. 10. 21:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, én azt is elmondom simán bárkinek, hogy itt a gyakorin :D
2015. aug. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mért, az jobb, ha be voltunk állva, mint a gerely egy buliban? :D
2015. aug. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az a legjobb, ha úgy élsz hogy ne kelljen szégyellned semmit amit csinálsz. Társkeresőn ismerkedtetek meg, na és? Lehet hogy a barátod/barátnőd szerint ez ciki, de az meg az ő baja, nem a tiéd. Te így csináltad, neked bejött, kész pont. Ne másoknak akarj megfelelni.
2015. aug. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ismerek nem egy olyan párt, akik társkeresőn ismerték meg egymást, és már évek óta boldogok együtt. Nem azon van a hangsúly, hogy kik hol ismerik meg egymást. Meg akkor minek lennének ezek az oldalak? Sokan ott ismerkednek, mert egyszerűbbnek tartják. Barátnak meg nem szoktunk hazudni! Lehet meg van róla a véleménye, ami nem éppen jó, de hát a mi életünk, úgy csináljuk, hogy nekünk jó legyen!
2015. aug. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ment a zöld kéz mindenkinek. Amúgy nem rólam van szó, én vagyok a fél, aki nem érzi bénának beismerni, hogy társkeresőn találkoztunk. Csak a napokban derült ki, hogy a barátom hazudott erről az ismerőseinek és nem értem, hogy ez miért szégyellnivaló. Jöhetnek még vélemények.
2015. aug. 10. 22:54
 6/9 anonim ***** válasza:
mert nem tudja olyan lazán kezelni ezt a dolgot, mint mondjuk én csinálnám. simán mondanám, h épp lusta voltam elmenni a helyi kocsmába, h felszedjek egy csajt, inkább felnéztem egy ilyen társkeresős bizbaszra, és láttam, h ez a csaj nagyon engem akar, én meg adtam neki egy esélyt, és úgy néz ki szerencséje volt. :D Na jó, ez a ittas énem lenne, de akkor is, nem kell ezt olyan komolyan venni, mert sokan így is szépnek fogják tartani a dolgot. :)
2015. aug. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én amikor exemmel összejöttem büszkén meséltem a többieknek, hogy bizony társkeresőn találtam erre a szép lányra.(1x nálunk buliztunk és meglátták a gépemen, hogy regisztrálva vagyok és kiröhögtek :D )


Másrészről azért is büszkén mesélnék mert a társkeresős kereslet/kínálat arány nagyon-nagyon a nőknek kedvez a férfiaknak mondhatni szörnyű. 1 Nőre jut napi 15 teljesen új ember plusz a kb. 5 zaklató akinek, ha soha nem válaszoltál is írkálni fog amíg el nem felejti a jelszavát :D Szóval szerintem nem gáz. Egyébként az a kapcsolatom is 6évig tartott

2015. aug. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem. Teljesen normális dolog, nincs benne szégyllnivaló.
2015. aug. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha te annak érzed, akkor te dolgod, szíved joga; de amúgy egyébként nem az, főleg, hogy senkinek nincs is semmi köze hozzá rajtatok kívül.
2017. szept. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!