Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan közelítsek felé?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közelítsek felé?

Figyelt kérdés

Van egy postás csaj mostanában ő jár felénk.

Tetszik nekem, de fogalmam sincs mivel hívhatnám magamra a figyelmét.

Eddig kicsit flegma voltam vele nehogy azt higgye bejön nekem.

Szerintem nem sejti,hogy bejön nekem.

Mégis mit mondjak neki?


2015. aug. 13. 15:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Ha tetszik neked akkor ne legyél flegma vele mert akkor pont az ellenkezőjét hiszi rólad. Légy kedves vele, mosolyogj rá, és megdicsérheted, hogy milyen csinos, milyen szép a szeme vagy a mosolya. Ha ezek megvoltak akkor elhívhatod valahová.

De a mostani stratégiádon változtass. Így az életben nem jön rá, hogy tetszik neked.


24/F

2015. aug. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Ha legközelebb jön kérdezd meg tőle hogy: -hoztál nekem szerelmes levelet ?


Erre minden bizonnyal azt fogja felelni hogy nem.

Ha veszi a lapot és van egy kis humorérzéke azt mondhatja igen de akkor egyből követelheted is hogy adja elő.


Szóval miután azt mondta hogy nem, mondd meg neki hogy ne merészeljen többet erre fele kézbesíteni ha legközelebb nem hoz neked egy saját kezűleg írt szerelmes levelet.


Ha még erre sem mosolyodik el és elég fapofa ahhoz hogy azt mondja hogy dehát én nem is vagyok szerelmes beléd akkor mondd meg neki hogy dehogyisnem vagy szerelmes belém

Én jobban tudom és már mindenki tud erről az egész utcában és nagyon csodálkozom hogy erről te még nem tudsz.

És épp itt lenne az ideje tudomásul venni a tényeket szóval jobb lesz ha a legmerészebb álmaidban sem mersz bejönni az utcámba szerelmes levél nélkül különben feljelentelek a rendőrségen.

2015. aug. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

2-es tök jól kezdted, tényleg használhatónak tűnt, de túltoltad egy cseppet. :P

Kérdező: valami hasonló flörtölés célravezető lehet, de nem egyetlen találkozás alatt kell mindent véghezvinni. Ha egyszerre végignyomnád azt, amit a kettes írt, lehet, elcserélné a csaj a körzetet... :)

2015. aug. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

3-as nekem máshol van az ingerküszöböm mint a hagyományos félős embernek


Én bármikor bármilyen helyzetben oda megyek egy lányhoz beszélgetni, tegnap egy olyan csajhoz mentem oda aki az anyjával volt, ez nálam rutin míg más majd beszarna egy ilyen helyzettől.


Én úgy látom hogy isten mikor megteremtett szabad kezet adott nekünk.

Azt hogy te olyan félős voltál hogy egy neked tetsző emberrel remegve álltál szóba a te dolgod.

Én nem vagyok hajlandó így meghalni.

Hiszem és vallom hogy bármit meg tudok tenni amit csak kitalálok vagy kigondolok.

Ennél kevesebbel én nem érem be.

2015. aug. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

De akkor mennyit merjek mondani a ketteske szövegéből?

Mellesleg egyes kommentező több helyen olvastam,hogy a nők jobban szeretik a durvább, flegma fickókat mint az olyanokat akik egyből kinyalják a seggüket,meg ilyen sablon dumákat nyomatnak.

2015. aug. 13. 16:43
 6/19 anonim ***** válasza:

Ne gyerekeskedj már


Annyit mondasz neki amennyit akarsz


A beismerő vallomás is eredményre vezethet


Mondhatod neki azt is hogy tetszel nekem de nem tudom miként közelítsek feléd, te mit ajánlanál egy fickónak akinek bejössz ?


Értsd már meg hogy azt mondasz neki amit akarsz, nem fogja leharapni a fejedet. Akármi legyen is a válasz részéről imponálni fog neki hogy egy pasi kimert kezdeni vele.


Tudod hány csaj köszönte meg hogy odamentem hozzá udvarolni miközben a legtöbb pasi egy tehetetlen balfa.sz ?


Javaslom hogy ku.rva gyorsan rángasd ki magad a tehetetlen kategóriából mert egy életre gátlásos kisfiú maradsz

2015. aug. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
De gondolom van neki kakasa.
2015. aug. 13. 17:09
 8/19 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.

Kérdező, az hogy a legtöbb nőnek vagyis nem mindegyiknek a flegma bunkó férfi kell az az ő bajuk. Áldom az eget, hogy az ilyen nők a bunkó férfiakkal jönnek össze, tőlük legalább azt kapják amit érdemelnek.

És még odamer jönni sírni, hogy megverte a barátja, vagy csúnyán beszél vele akiről már az első találkozás első mondatánál ordított, hogy milyen stílusa van.

Őt választotta, hát lelke rajta. Majd kinövi.

Egyébként ez a flegmázás csak egy bizonyos korosztályban, a fiatalabbaknál jön be.

Megnézném azt a 40-es nőt, aki beleesne egy ilyen férfiba. Ők az ilyet úgy elhajtják mint a magzatvizet.

Mellesleg én "sablon dumával" is értem el sikereket, és volt már így barátnőm. Rámosolyogtam, ő meg vissza rám, odamentem hozzá, és a többi már ment magától.

Csak némelyik igényesebb mint hogy egy bunkó tajparaszt mellet kössön ki aki így beszél velük.

2015. aug. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Kedves 28/F! Miért is kell személyeskedni? Természetesen van olyan nő, akinek bejön ez a fajta nyomulás, de olyan is van, aki az első mondatodnál még mosolyogna, és tetszene a dolog, az utolsónál pedig már hülyének nézne. Inkább mérje fel a helyzetet, mint hogy esetleg kapásból elássa magát! Természetesen nem arra gondoltam, hogy hónapokig csak évődjön a csajjal. Esetleg pislants oda a válaszod értékelésére, bár nem úgy tűnik, hogy van önkritikád.
2015. aug. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

28/f

De van veszítenivalóm mert ha elutasít akkor tőlem akármit hozhat ha nincs is itthon senki más muter,fater aki átvehetné a levelet nyugdíjat.stb én szóba sem állok vele.

2015. aug. 13. 18:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!