Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, van közületek olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, van közületek olyan, akit még soha nem hívtak el randira?

Figyelt kérdés
Nem fórumon, természetesen, hanem olyan, aki ismer is titeket.

2015. aug. 20. 16:13
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha jól belegondolok, úgy kimondottan randira szerintem sose hívtak, mármint első randira! Inkább valahogy kialakult a vonzalom, közös társaságban, spontán összemelegedtünk, és utána kezdtünk randizgatni. Én úgy tapasztaltam, hogy a férfiaknak is biztatás kell ahhoz, hogy randira merjenek hívni egy lányt.


(Amúgy most jobban belegondolva, de hívtak már el, de csak olyanok, akikkel korábban már volt valami... egy exem például többször is hívott, mikor újra akarta velem kezdeni, meg egy másik srác, akivel régebben flörtölgettem, tudta, hogy bejön nekem, aztán távolabb kerültünk egymástól és több év után keresett meg FB-on és hívott el randira.)

2015. aug. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
# 1 Eljössz randizni?:D
2015. aug. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
# 2: Jaj, de édes vagy! :) Köszi, de van kapcsolatom, úgyhogy most nem aktuális. :) De azért a gesztust értékelem! :)
2015. aug. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Az is randi, ha valaki elhív találkozni ismerkedés céljából, mert később összejönne veled. Ha a srác kezdeményez, hogy elmehetnétek valahova te meg ő, az is az.
2015. aug. 20. 17:11
 5/9 anonim ***** válasza:

"De azért a gesztust értékelem! :)"


Sokra megyünk vele...:/

2015. aug. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát engem egyszer hívtak a 25 évem alatt úgyhogy kb. ezt semmisnek is nevezhetem (ennek is 5 éve már)..szerintem nincs még egy ilyen szerencsétlen nő mint én, mert én aztán tényleg az vagyok, egy béna, mert annyira csúnya nem vagyok mégsem lép felém kutya se...össze akartak hozni már 2-3 pasival de vagy az ország kb. túloldalán lakott vagy csak szexre hajtott és ezt azért nem akartam ja meg egyszer volt hogy buliba nagyon erőlködött egy srác de nem vagyok olyasfajta (kb. 5* voltam bulizni életemben) és idegenekkel azért így egyből nem megy nekem. Szerintem el is áshatom magam, pedig mindig van h tetszik valaki aki szingli de nekik rendszerint én nem vagy észre se vesznek vagy a fene tudja (nem álompasikról van szó egyszerű mezei férfiakról).
2015. aug. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Engem még sose hïvtak 24 évem alatt, fogalmam sincsen hogyan működik ez a dolog, egyűt érzek az előttem szólóval... Buliba nem járok, neten nem ismerkedek, az életem a suliról szól, ott meg nem erről szólnak a dolgok,de nem kell sose kétségbeesni, aminek ki kell alakulni az ki fog, legalább is remélem :D
2015. aug. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

És hogy-hogy nem jártok bulikba? Pont az az a hely, ahol az emberek nem a munkával, meg a tanulással foglalkoznak, hanem egymással. Biztos engem is érdekelne, akiből kinézem, hogy lehet vele lazítani, el tudja engedni magát, benne van sokmindenben, adhatom önmagam. Ez pedig nem a leggátlásosabbnál valószínű. Valamint a lányoknál egy ok lehet arra, ha kikerülik őket, az a túlzott testsúly.


Eljárni nem szoktatok valamerre valakikkel?

2015. aug. 21. 10:23
 9/9 Lovacska 09 válasza:
Nekem jövőhèt hètfőn lesz randim
2021. máj. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!