Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Külföldön ismerkedtem meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldön ismerkedtem meg a nővel, máshol lakunk, hogyan tartsam melegen a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Külföldi nyaraláson megismerkedtem egy nagyon drága magyar nővel.

Szeretném jobban megismerni. Viszont sajnos elég messze lakunk egymástól. Egyelőre levelezgetünk, elküldtem az én fényképeimet, elkértem az övéit, de ez a hűdejótnyaraltunk téma nem tart sokáig.


Adjatok ötleteket, hogyan tartsam fent vele a kapcsolatot, hogyan puhatoljam ki, mennyire tetszem neki, illetve hajlandó volna-e velem járni!


Jó jel, hogy hogy minden levelemre gyorsan és kedvesen válaszol. Az is, hogy egyedül volt nyaralni, tehát valószínűleg szabad. De még nem tudom biztosan, hogy van-e esetleg kapcsolata, aki mondjuk megbetegedett a nyaralás előtt, és azt sem, hogy esetleg csak alapból mindenkivel ilyen kedves és nem jelentek neki semmi különöset.


(Tényleg fontos lenne: eddig egész életemben az történt, hogy aki nekem tetszett, annak én nem kellettem, és fordítva. Most látom a nagy esélyt arra, hogy igazán megtaláljam a páromat, nem akarom elszúrni!)



#szerelem #nyaralásból
2015. aug. 29. 00:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Akkor se rohanjatok ha élvezitek a közösen töltött időt,ha túl intenzív a levelezés akkor hamar ráunhattok egymásra.Kell a várakozás izgalma.

Mennyi idős a lány?

2015. aug. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ő 32 - 35 között. Én jóval idősebb vagyok.
2015. aug. 29. 00:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!