Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elhihetem neki, hogy őszintén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhihetem neki, hogy őszintén érdeklődik irántam?

Figyelt kérdés

Pár hete beszélgetek egy sráccal az interneten. (egy fórumon ismerkedtünk meg) Naponta akár több órákat is képesek vagyunk beszélgetni.

Én már láttam róla képet, ő még viszont rólam nem. De nem is erőlteti. Elég zárkózott vagyok, neki mégis nagyon sok mindent elmondtam már magamról. Többek között olyan dolgokat is, amiket más eddig nem igazán tolerált. Őt viszont ezek a dolgok egyáltalán nem zavarják.

Ja, és ő is nagyon sok személyes információt oszt meg magáról!

A másik meglepő dolog, hogy hihetetlenül ragaszkodik hozzám, pedig még csak egy képet sem látott rólam. Létezhet ilyen, hogy valóban neten keresztül ennyire megfoghatta a személyiségem?? Mert mindig azzal jön, hogy olyan jó velem beszélgetni és már régóta egy ilyen lányra vágyik, akivel ennyire megérti egymást.

Én ennek nagyon örülök csak nem szeretném, ha csak úgy a levegőbe beszélne...


Szerintetek hihetek neki?


2015. aug. 29. 13:51
 1/7 A kérdező kommentje:
Na igen és még egy dolog! Hogy hamarosan találkozni akar. Szerintetek mennyi arra az esély, hogy személyesen is szimpatikusnak fog találni?
2015. aug. 29. 13:53
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Nem erőlteti a képet mert elképzelt téged valamilyennek és ez neki így tökéletes,de ha kiderül,hogy valójában nem ilyen vagy akkor nagy csalódás fogja érni.
2015. aug. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen, én is ettől félek, hogy az írásom alapján és abból, amiket mondtam magamról kialakított már rólam egy komplett képet a fejében...

Aztán majd jön a csalódás, hogy nem is úgy nézek ki, ahogy ő azt elgondolta és nem lesz belőle semmi...:S


Szerintetek mit kellene csinálnom? Találkozni nem szeretnék még vele, mert kicsit tartok a kínos randitól...

2015. aug. 29. 13:59
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyszerű mint a pofon,küldj neki képet.
2015. aug. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen, majd az lesz, ha felhozza a kép vagy a találkozás témát, akkor majd küldök neki egy képet magamról!


Remélem, hogy nem lesz csalódott, mert eddig nagyon jól alakult minden...

2015. aug. 29. 14:23
 6/7 Blade Bone ***** válasza:
Nem mindenki szokott képzelegni, főleg nem mindennapos beszélgetésekkor.. Küldj neki egy képet mindenképp randi előtt, de ne olyat szerintem amin a legszebb vagy, mert az is becsapós lehet ha túl jó a kép. Inkább élőben csalódjon kellemeset, mint rosszat.
2015. aug. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én neten ismertem meg barátom, és mi találkozás előtt Skypeoltunk is webcammal, csak hogy lássuk egymást "hétköznapiban" is. Amúgy sokáig én sem láttam képet róla, de a személyisége nagyon bejött, és miután láttam a külseje is, holott teljesen átlagos. Ha van lehetőséged szerintem te is felhozhatnád a videocset témát. :)) Csak egy tipp.
2015. aug. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!