Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok,30-tól fölfelé, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok,30-tól fölfelé, akik fiatalon (14-17) vesztették el a szüzességeteket megbántátok?

Figyelt kérdés

Mert, Én, Nem:)

Szerintem, sokkal érettebb és tapasztaltabb lettem. Nem csak a téren, hanem párkapcsolati vonatkozásban is!



#Szex&Szerelem
2015. aug. 30. 10:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem bántam meg, mert egy majdnem 5éves kapcsolatban (szerelemben) sikerült, még a középsuliban ...
2015. aug. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is középiskolásként, 17 évesen vesztettem el, és még csak nem is komoly kapcsolatban, csak egy kalandként. Nem bántam meg, miért is tettem volna? Bár tapasztalatot nagyon nem adott maga az aktus, azért azóta már sokkal könnyebben veszem észre, ki akar csak egy éjszakára, és ki gondolja tényleg komolyan.
2015. aug. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerinted. :)
2015. aug. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
utána még azt akartam írni csak lemaradt, ami érettebbé tett párkapcsolati szinten is, azok a párkapcsolatok amikben benne voltam:)
2015. aug. 30. 10:31
 5/5 anonim ***** válasza:
15 evesen es nem bantam meg. eleg sok partnerem volt mire ferjhez mentem.
2017. szept. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!