Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem találkozik velem, ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem találkozik velem, ez jelent valamit?

Figyelt kérdés
Van egy srác, már elég rég óta ismerem de csak mostanában kerültünk közelebb egymáshoz. Már kétszer randiztunk, kb minden nap beszélünk, 4 hete nem találkoztunk. A 4 hét alatt kétszer vetettem fel hogy jó lenne találkozni, ő meg megígérte hogy majd ír ha valamelyik este ráér. Azóta sem találkoztunk, de már vagy ezerszer beszélgettünk. Lehet hogy nem is akar tőlem semmit?
2015. aug. 30. 15:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Vagy már mással találkozgat már.
2015. aug. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele róla. Lehet hogy nem akar semmit, mivel átlag ember, ha tetszik neki egy lány, tesz érte, és foggal körömmel azon van, hogy láthassa.
2015. aug. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

2. válaszoló

Pont ezért vagyok elkeseredve. És szerintem elég gáz hogy én írok neki hogy találkozzunk, ő meg úgy csinál mintha nem is mondtam volna semmit.

Köszönöm a válaszokat! :)

2015. aug. 30. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!